Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Sexuální typologie podle pyžama, díl I.: Dámy, čtěte, noční úbor vašeho vyvoleného odhalí, na čem ujíždí v posteli!

Jak nám ten slaďouš hezky spinká ;-)

Jisté výzkumy tvrdí, že prý existuje souvislost mezi oděvem, v němž nejradši spíme, a sexem, jemuž dáváme přednost.

Dneska se mrkneme na to, jaképak spací úbory, potažmo sexuální touhy, mají v oblibě pánové.

Klasické pyžamo

Milovník klasického pyžama je konzervativec postrádající spontánnost, stereotyp mu totiž vyhovuje. Žádných překvapení v posteli se tedy od něho nedočkáte, zato je galantní a ohleduplný. Ačkoliv se zpestření vyloženě nebrání, iniciativa musí vzejít od ženy. Podstatné je pro něj duševní splynutí s partnerkou.

Pyžamo sportovního vzhledu

Muž, který si oblíbil pyžamo sportovního typu, je energický a aktivní, při sexu povětšinou uplatňuje dominantní chování. Zvládá plno technik a nejrůznějších poloh, miluje erotické hry. Rád experimentuje a bývá vynalézavý, všechno chce vyzkoušet. Pozor jen, aby se z milování někdy nestala spíše hodina tělocviku.

Saténové pyžamo

Maník libující si v luxusních materiálech a značkovém oblečení touží zanechat dojem, v posteli pak myslí především na sebe. Tenhle pán snad vůbec nepozná, že orgasmus předstíráte. Jedná se o metrosexuála, pozéra a narcistu, dokonce nemusí být ani na ženy. Využít ho lze jako módního poradce či společenský doprovod.

Trenky

Chlapíci, co si pochvalují spánek v trenkách, mají rádi dlouhé předehry, mazlení, líbání a procítěné milování. Nějakou divočinu proto nečekejte, rovněž sex na netradičních místech a erotické pomůcky trenkař málokdy vyhledává. Vyniká v orálním sexu, velice mu záleží na tom, aby jeho drahá polovička byla spokojená.

Trenky a tričko

Muži chodící spát v trenkách a tričku jsou citliví, někteří až zranitelní, rozvážní a upřímní. Tohoto člověka přitahuje hlavně povaha ženy, než že by lpěl na dokonalé postavě. Nepočítejte však s velkými a romantickými vyznáními, lásku dokazuje činy. Na přehnanou akrobacii při sexu si nepotrpí, dost se spolu nasmějete.

Boxerky nebo slipy

Mužský, který si rád bere do postele boxerky či slipy (většina žen dle anket upřednostňuje na mužích boxerky), preferuje pohodlí. Ženy se mu líbí spíše přirozené, dokáže vám dopřát pocit jistoty a bezpečí. V sexu si umí říct, co mu dělá dobře, partnerku se snaží maximálně uspokojit, občas jen potřebuje trochu postrčit.

Noční košile

Pokud jste narazila na jedince, jenž si zamiloval dlouhou noční košili, sexu si zřejmě moc neužijete. Tito muži bývají nejen stydliví, ale v posteli se neumí pořádně odvázat. Nemusíte hned házet flintu do žita, bude to chtít ovšem dostatek trpělivosti, předně mu pořiďte jiný oděv na spaní a poté si zahrajte na učitelku sexu.

Roucho Adamovo

Týpek, co spí nejraději nahý, je sebevědomý, živočišný a poživačný. Ze svých nedostatků si umí udělat legraci a nečiní mu problém povznést se i nad ty vaše. K sexu je vždy připraven, nějaké složité předehry k tomu nepotřebuje. Jako milenec vás nezklame, nutno však podotknout, že s věrností si hlavu zrovna neláme.

Příště nás čekají noční úbory žen, mezitím se podívejte na svůj osobní, partnerský a erotický horoskop, co zajímavého vám hvězdy přichystaly na každý den.

Související články

Další články