Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

SEXUÁLNÍ SKANDÁL ŠOKOVAL SLOVÁKY: Nepochopíte, kdo tyhle dívky znásilňoval. To byly opravdu děsivé orgie!

Dívky byly znásilňovány a ponižovány.
+ Další fotografie
Brzy začaly s alkoholem a drogami, a tak byly umístěny do resocializačního ústavu. Jenže si tam prožily pořádné peklo. Dívky na Slovensku byly pravidelně znásilňovány zaměstnanci i terapeutem.

Slovensko je v šoku! TV Markíza zveřejnila reportáž o sexuálním zneužívání v resocializačním zařízení v Galantě. Mladé dívky se tam měly dostat z alkoholu a drog a začít nový život. Místo toho byly znásilňovány.

Natálka se do ústavu dostala, když jí bylo jen 14 let. Chodila ven s podivnou partou a propadla drogám. Její matka doufala, že jí v ústavu pomůžou a ona tak začne nový život. Vše bylo ale jinak.

„První měsíc, jak jsem tam byla, tam byl jeden terapeut, který byl sám přeléčený narkoman. Myslela jsem si o něm, že je v pohodě a chce nám pomoci. Jednou večer přišel za mnou na pokoj, zavolal mě na cigaretu, že ať si jdu zapálit. Pak jsme se vrátili na pokoj a vyspala jsem se s ním. Řekl mi, že za to tam budu mít nějaké výhody. Že když budu hodná, tak bude chodit Ježíšek,“ popsala dívka slovenské televizi Markíza.

Dívky neměl zneužívat jenom terapeut, ale i více zaměstnanců. „Byly minimálně tři, o kterých vím jen já,“ řekla dívka. „Opil tři děvčata a vyspal se s nimi. Viděla jsem, jak byl s nimi v pokoji. Měli tam chlast a ony polonahé běhaly po pokoji,“ řekla další dívka, která byla také zneužita.

TV Markíza měla informace o znásilňování už před rokem. Tehdy dokonce natočila i reportáž, ale nemohla ji odvysílat. Bylo totiž vyhrožováno jak rodině, tak i redaktorce. Ředitel měl dát vše do pořádku, ale neudělal to. Zvěrstva se tam dějí dál. Když přišla matka svoji dceru navštívit, nestačila se divit. Nejdříve ji k ní nechtěli pustit a pak ji našla polonahou ve špatném stavu. V nemocnici se přišlo na to, že dívka při sexuálních orgiích dostala dvě pohlavní choroby.

Zaměstnanci ústavu měli dívky také bít a sprostě jim nadávat. Některé dívky mají psychické problémy. Případem se zabývá policie.

Mohlo by vás zajímat

Další články