Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Sexuální hrátky skončily fiaskem: V dívčině zadku se zasekl vibrátor a přítel ho páčil vidličkou i kleštěmi!

Sexuální hrátky skončily fiaskem: V dívčině zadku se zasekl vibrátor a přítel ho páčil vidličkou i kleštěmi!
Zdroj: facebook.com
Pěkným fiaskem skončily sexuální hrátky zamilovaného páru z Walesu. Uvnitř dívky se zasekl vibrátor a její přítel přišel s opravdu originálním nápadem. Snažil se ho dostat z dívčina těla pomocí vidličky a nářadí na grilování. Nakonec ale museli vyhledat lékařskou pomoc.

Pár si chtěl užít sexuálních hrátek, ale to se trošku nepovedlo. Páru z Walesu se stalo něco, co je noční můrou každé dvojice. Byl to totiž pořádný trapas.

Emma Phillips je čtyřiadvacetiletá dívka, které se při dovádění zasekl v zadku 18centimetrový vibrátor V první chvíli si dívka ničeho nevšimla a domnívala se, že její přítel Lee Miller už hračku schoval.

"Pak jsme ho hledali všude, hlavně pod postelí, kdyby náhodou vypadl. Když jsem si ale lehla na břicho, cítila jsem, jak ve mně vibruje. Zasekl se opravdu hluboko," popisuje celý incident dívka.

"Lee chvíli navrhoval různé věci. Použil druhý konec vidličky, kterou už nikdy nepoužijeme, a říkal, že v jednu chvíli ho cítil, ale byl moc daleko," dodala slečna. Potom zkusil sexuální pomůcku vyndat pomocí kleští a vidlice na grilování, píše DailyMail.

"Kolem sedmé ráno mě čekal ten nejtrapnější hovor v životě. Operátor na lince mi řekl: 'Přesně mi popište váš problém a co se stalo', a tak jsem to udělala," vypráví svůj trapný telefonát Emma.

Dívka a její přítel se dostali naštěstí včas do nemocnice. "Nejdřív jsme to brali jako legraci, co jiného taky dělat. Když mi ale řekli, že dokud se neprobudím, nebudu vědět, jestli mě museli rozříznout nebo ne, bylo to docela děsivé," dodala Emma.

Nakonec vše dobře dopadlo a dívka je v pořádku. "Chtěla bych jim moc poděkovat, byli opravdu úžasní, pořád mě ujišťovali, že takových případů mají mraky," uzavřela mladá slečna.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy