Září je měsícem, kdy se do naší stověžaté Prahy stěhují za vzděláním tisíce holek. Zástupy afektovaných čůziček ze Slovenska střídají šprtny z vesnic a princezny z Plzně, které doopravdy věří tomu, že jim titul z hlavního města zajistí šťastný život bez hypotéky.

Pro všechny nadržence to znamená jediné! Pražské bary a studentské kluby zaplaví nové a dostatečně naivní řezivo bez špetky sebeúcty.

Pánové, pokud si chcete doopravdy vyhodit z kopýtka, zaměřte se na čerstvé studentky VŠE, nejlépe rovnou ty z nejvysmívanější Národohospodářské fakulty! Holky po první přednášce děkana Ševčíka, který na dálnici jezdí v protisměru s modrým majákem, hodně rychle ztratí iluze o kvalitách veřejného vzdělání.

S následným placením předražených učebnic začnou přemlouvat rodiče o zvýšení kapesného a záhy zjistí, že si musí začít vydělávat na vlastní pěst. A to v Praze, kde za průměrnou mzdu zaplatíte akorát tak jednu návštěvu kina a lítačku na metro, není žádná sranda.

Studentky lze prakticky rozdělit do dvou skupin. Ty blbější přetrpí pět let nudných přednášek a podřadných brigád v obchodech s konfekcí. S titulem inženýrky si najdou kancelářskou práci za pětadvacet hrubého, kde ho budou během polední přestávky kouřit šéfovi. Bude to pro ně i tak výhra, protože z namachrované vysokoškolačky bez praxe se posadí na zadek maximálně tak její maminka při promoci.

Ty bystřejší na nic nečekají a začnou si felací vydělávat už v prváku. Nejdříve po spolužácích, kterým však také brzy dojdou prachy. Následně loví mezi barovými donchuány a po absolvování základů marketingu si některé z nich společně s dalšími studentkami zakládají parodie na luxusní priváty.

Nechcete-li zbytečně utrácet a jde vám doopravdy jen o to, abyste ho za pár stovek strčili do rozjeté devatenáctky s pevným poprsím, vyrazte slídit kolem kolejí a legendárních klubů na Jižák. Doporučuji se akorát vyhnout šmudlám z koleje Otava, protože vám u nich hrozí nákaza vešmi.

Všechny ostatní jsou relativně použitelné a při použití gumy neškodné. S balením si nemusíte dělat hlavu. Mezi uhrovitými milovníky makroekonomie v sešlapaných teniskách bude za hvězdu každý, kdo umí používat deodorant a má v peněžence víc než dvě stovky.

Studentkám jde totiž v první řadě o to, aby měly na další nájem. A jak poznat, která si nechá za sexuální hrátky platit? Nestyďte se oslovit náhodně vybranou. VŠE je proslulá tím, že její studentky si jako prostitutky vydělávají velmi často. A taky tím, že tam jeden čas mazal po stěnách exkrementy Lord Hoven.

Zpět ale k placené lásce. Pro studentky není prostituce takové ryto jako dřív, ale pořád lepší než si ničit pleť pod svitem umělého osvětlení někde v obchodním centru. Sexem si vydělává mnoho z nich a byla by škoda toho nevyužít.

Muži pronásledovaní touhou obskočit mladé holčiny by si měli na celé září vzít volno. Není totiž nic snadnějšího než dostat na lopatky zmatenou a novým školním systémem vystresovanou studentku bez peněz. A to píšu jako někdo, kdo se na vejšku vykašlal po prvním semestru.