Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: Sexuální výměna manželek! 5 zásadních důvodů, proč to musíte zkusit

Kdo nemění manželky, neví, o čem je sex…
Zdroj: profimedia.cz
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes půjde o výměnu sexuálních partnerů.

Po několika letech nudného sexu a skomírající vášně je výměna manželek absolutně geniální nápad. Výměnou manželek ale nemyslím tu zvláštní reality show plnou sociopatů, ve které se hospodyňky z vily stěhují do maringotky a naopak, ale swingování! Tedy skutečnou střídačku manželek za účelem rozdat si to v posteli s někým jiným, a to s vědomím, že všichni zúčastnění plně souhlasí. Proč do toho jít hned teď?

1. Lepší než Člověče, nezlob se!

Když k vám domů dorazí návštěva, je vždy opruz vymýšlet společenskou zábavu. Koukat na film? Nebo snad hrát nějakou společnou hru pro děti? Ani jedno, místo toho navrhněte sexuální výměnu. Návštěva bude nejdříve asi v šoku, ale po pár skleničkách vína začne s myšlenkou koketovat. Swingování nepatří pouze do předražených klubů, kam musíte zaplatit vstupné. Můžete ho realizovat ke vší spokojenosti klidně v obýváku.

2. Starej začne žárlit

S nápadem na výměnu manželek často přijde muž, který má jednoduše chuť na novou broskvičku. Paradoxně je to právě on, kdo se při pohledu na manželku při jejím orgasmu s jiným samcem začne cukat. Ono totiž není úplně jednoduché sledovat akci s jiným nabíječem, který je v sexu očividně zdatnější. Pokud chcete vyvolat v manželovi žárlivost a novou vlnu zájmu o vaše potřeby, na jeho nápad s výměnou kývněte.

3. Nevěra nanečisto

V ČR se rozpadá téměř polovina manželství, drtivá většina kvůli zlatokopkám, nevěře a neuspokojivému sexu. Swingování je vlastně taková nevěra nanečisto, která buď zažene zaječí úmysly, nebo urychlí konec nefunkčního vztahu. Prostě si vyzkoušíte, jaké je to mít sex s někým jiným. Některé to abnormálně nadchne, jiným to zase ukáže, že můžou být vlastně rádi za to, co mají doma.

4. Vyzkoušíte anál

Při výměně manželek by mělo jít jen o sex. A zajímavé sexperimenty! Ne o romantiku, zamilované pohledy a kytice růží. Konečně máte možnost si bez vysvětlování vyzkoušet anál, konečně si můžete plnit fantazie. Předpokladem je pouze to, abyste do nové dvojice nechytli někoho úzkoprsého. Když bude mít naopak více zkušeností, řádně si rozšíříte obzory.

5. Najdete si nové přátele

Jak je možné, že Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler a Ross společně tak dlouho táhli za jeden provaz? Protože si to mezi sebou střídavě rozdávali. Výměna manželek je skvělý způsob, jak si v době sociálních sítí a samoty najít nové přátele. Když vám náhodou přestane šmakovat sexuální dovádění, můžete si třeba povídat. Ale to zcela upřímně není moc pravděpodobné.

Výměny manželek jsou super. Jen nezapomeňte na to, že vše hezké jednou končí a vzrušení je návykové. Za následky tak neručím a je jen na vás, jak tenhle zážitek vstřebáte.

Související články

Další články