Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: Sex na fesťáku? 5 důvodů, proč ho slušné holky vždy odmítnou!

Ne, ve stanu opravdu ne!
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic!

Dokonce i já jsem kvůli oblíbené kapele schopná vzdát se na pár hodin komfortu a vyrazit stovky kilometrů z Prahy na hudební festival. Za ten zážitek mi to většinou stojí, třebaže všechny festivaly pod širým nebem spojuje mizerná hygiena a zástupy ožralých týpků s kelímkem v ruce. Upřímně nechápu holky, které si takové polní podmínky užívají. A ještě víc nechápu, jak se mohou některé z nich oddávat sexu přímo na místě. Slušná holka si juchání na těch pár dní odpustí. Hned vysvětlím proč!

1. Sex ve stanu je pro trampy

Stanové městečko a jeden zatuchlý stan mají k romantické ložnici opravdu hodně daleko. Když se vám podaří sundat kalhoty bez toho, abyste stan rozbořili, čeká vás boj s kdejakým kamínkem a mravencem. Aby to nebylo málo, s největší pravděpodobností vás při akci bude šmírovat polský úchyl z vedlejšího stanu. Já jsem si to přesně z tohoto důvodu nikdy ve stanu nerozdávala a možným přesunem do zaparkovaného auta mě nápadník také nikdy nepřesvědčil.

2. Hygiena pláče

Návštěva mobilní toalety na hudebním fesťáku je zkouškou odvahy. Jít se třeba už jen vyčůrat vyžaduje velké sebezapření. Nechutný smrad se line desítky metrů kolem a možnost umýt si pořádně ruce chybí. Já s sebou nosím dezinfekci do kapsy, ale pochybuji, že ostatní návštěvníci berou hygienu tak vážně jako já. Většina z nich se ani nesprchuje. Sex při takové hygieně představuje velké zdravotní riziko. Prostě kekel. Pokud jste nadržená čuňata a zatuchlý rozkrok vám nevadí, tak si ho užijte i za mě.

3. Alkohol, langoše a tráva

Na festival chci zásadně vždy jen VIP vstupenku. Očekávám výhody a lepší služby. Bohužel, většinou pořadatelé pro VIP návštěvníky maximálně tak vyhradí jeden přístřešek a místo před pódiem. Je to pěkně na prd. Musím pak v lodičkách chodit kolem ulepených barů, blinkanců, česnekových langošů a huličů marihuany. Zvedá se mi z toho žaludek. Dostat v takové atmosféře chuť na sex může doopravdy jen někdo s hodně nízkými požadavky.

4. Nýmandi z vesnic

Kulturní události lákají zpravidla vzdělanější elegány, avšak u hudebních fesťáků to neplatí. Na takové akce se zpravidla sjede lůza ze všech koutů republiky. Místo chytrých nápadníků ve slušivém oblečení potkávám ožralé primitivy v maskáčových šortkách. Neumí se chovat, jsou hluční a nadržení na hezké holky z Prahy. Když už se vydat na lov budoucího partnera, tak jedině do Národního divadla.

5. Sexuální půst je prospěšný

Odpustit si na 2 až 3 dny festivalu sexuální hrátky je sice hodně složité, ale musíte na to koukat z té lepší stránky. Jedno je totiž 100% jisté. Děláte-li to každý den, díky půstu se vám vrátí vášeň. Po příjezdu domů doporučuji nejdříve ve sprše vydrbat rejžákem špínu a až pak na to vlítnout. Pořádně! Sex ve voňavé posteli pro vás bude po těch pár dnech mimo civilizaci darem z nebes.

Související články

Další články