Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

SEXPERIMENTÁTORKA SE PTÁ: Pánové, už jste zkusili nádhernou holku s penisem? Je jich plná Praha!

Pěkné holky, že?
Zdroj: Facebook.com
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! O co půjde dnes? Dnes půjde o holky s pindíkem.

Na první pohled nádherná žena, která tam dole má místo broskvičky banánek? Pro někoho hnus, pro dalšího lahůdka a vyhledávané zpestření sexuální nudy. Překvapuje mě, jak moc lidí pochybuje o existenci částečně přeoperovaných mužů na hormonech u nás v ČR. Představují si, že podobné úkazy se prodávají pouze někde v podsvětí Bangkoku, ale já sama jich znám šest jen z Holešovic. Člověk by doopravdy neřekl, že tyhle holky mají v tangách pořádného a plně funkčního halabána.

Sedí na baru v červených šatech, nechávají se zvát na drinky a jejich mírně ostřejší rysy v kombinaci s dokonalým líčením z nich dělají sexy šelmičky. Takové, kolem kterých se motají všichni. Ty mírumilovnější nakonec neznalého nápadníka od další akce odradí. Čekají na příchod klientů, které si domlouvají na erotických online seznamkách. Za sex se shemale je pochopitelně příplatek. Ostatně není se čemu divit, v ceně totiž máte jak velké silikonové kozičky, tak penis s pevnou erekcí. Zatímco za půlhodinku s lepší ťapinou platí znudění taťkové od rodin přibližně 1500 Kč, za shemale tahají z prkenice klidně až pětinásobek.

Kdo vlastně patří mezi nejčastější vyhledávače sexu s obojetníkem? Gayové, lesbičky, úchyláci a Italové, kteří do Prahy dokonce pořádají přímo víkendové expedice čistě za tímto zážitkem. My k nim jezdíme za sluníčkem a těstovinami, oni k nám za holkami s penisem. Někdy se klienti rekrutují i z řad opravdu znuděných heteráků s touhou zažít něco hodně nového. Někteří z nich si prostě jen bojí přiznat, že občasné protáhnutí řiťky jim dělá dobře. Když u toho mohou obdivovat ženskou tvář, cítí se méně provinile.

Ne všechny půlsamičky jsou však tak mírumilovné, jak jsem zmiňovala. Některé (a není jich ke smůle chlapů málo) se bez mrknutí oka nechají sbalit nicnetušícím nápadníkem. Jeho chyba, že mu není podezřelé, jak moc toho dotyčná ví o fotbale a jak moc je jí vidět Adamovo jablko. Po seznámení a nějakém tom barovém flirtu končí v posteli, kde o dalším vývoji rozhoduje prakticky jen to, jak moc světla je v ložnici. Každopádně bych pánům doporučila zbystřit v momentě, kdy ho chce nově ulovená kořist rovnou narvat zezadu do zadku. Jakmile si ho totiž začne žena při sexu sama sobě honit, je už na vše pozdě.

Ladyboys začínají být velmi populární a některé nejsem schopná identifikovat už ani já. Dokonce i zmiňovaný ohryzek jakožto hlavní rozlišovací znak mezi biologickými muži a ženami lze dnes již nechat velmi snadno zmenšit. A líčení společně s velkým výstřihem? Tak to dokáže pomotat hlavu nejednomu nadrženci, který se pak nestačí divit, když se mu před očima vyloupne místo pipinky kompletní pánský vercajk. Je zkrátka zapotřebí být na pozoru! Nebo v sobě najít odvahu pořádně sexperimentovat…

Související články

Další články