Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: Proč všichni řešíte jen délku? Tady jsou 3 další věci, které odlišují pořádný penis od chcípáčka!

Tady to bude asi v pohodě!
Zdroj: Profimedia.cz
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes jde ale o dokonalý penis!

Český průměr je 15 cm? Nebo vlastně 13 cm? A že lahodných 25 cm je už sakra hodně? Zkušenosti mám s malými jarabáčky i pořádnými raketami, se kterými je špásování bojem o přežití. Délka je sice jeden ze základních údajů, který se řeší všude, od pánských sprch až po dámské večírky, ale rozhodně ne jediný. O kvalitě penisu a jeho akce schopnosti rozhodují i jiné parametry. Jinými slovy – dlouhá klobáska rozhodně není zárukou vzrušujícího pichu.

1. Šířka

Opomíjená to dimenze, která však hraje minimálně stejně důležitou roli jako délka. Dělat to s tenkým je jak házet šišku salámu do chodby. Pánové se špagetkou ve slipech se sice často chlubí nadprůměrnou délkou, ale pak se nestačí divit, když je manželky podvádí s někým buclatějším. Široký a tím pádem tlustý penis dokáže nádherně vyplnit každé místečko pochvy, která sama o sobě není až tak hluboká. Uvádí se nějakých 8 až 10 cm. Neměřila jsem, ale asi to tak bude. Důležitost šířky pochopíte v momentě, kdy si to poprvé rozdáte s někým, kdo má tam dole pindíka s mírami plechovky od piva. Zkrátka slast.

2. Zahnutí

Zahejbá? To rozhodně není na škodu! Ideální zakřivení je podobné banánu. Možná právě proto patří tohle žluté ovoce společně s okurkou k nejoblíbenějším masturbačním pomůckám. Mírné zahnutí umožňuje během vhodných poloh intenzivně stimulovat bod G. Průšvih je, když chlapovi nad koulema vyrostl bumerang, případně do nebe trčící kus čehosi. Některé modely jsou kvůli špatnému úhlu v praxi nepoužitelné. Vypadávají, nelze na ně ani pořádně hačnout a už jen pohled na ně mi připadá komický. Úplně nehorší jsou ultrapravičáci a ultralevičáci. Jejich majitele upřímně lituji.

3. Žalud

Božské oko penisu a velitel sexuálních nájezdů. Pořádně masitá bambulka je dárek, který každá pipinka vítá s radostí. Ta moje není výjimkou, protože si obzvlášť libuje v tom, když ho chlap při sexu celého vyndá a následně opět rychle vrátí zpět. Maličký žalud degraduje péro na nudného návštěvníka, se kterým není pronikání tak vzrušující. Viděla jsem i všelijak zvrásněné žaludy, které si pusu nezaslouží ani na narozeniny. Zkrátka hnus. Stejně tak bych ráda upozornila pány na to, ať nezapomínají na hygienu. Tvaroh za ráfkem nepatří zrovna k romantickým večerům.

Určitě můžete koukat i na další věci, jako vzhled šourku a celkové ožilnění, ale penis přeci jenom není Miss World. Navíc narazit na opravdového krasavce je jak vyhrát v lotynce, a proto ani já sama nemám moc vysoké nároky. Úplně bohatě mi stačí voňavý, heboučký a hlavně pořádně tvrdý.

Související články

Další články