Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: Pokud dělá váš manžel některou z těchto 5 profesí, je vám 100% nevěrný!

Zdroj:
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes jde o nevěru.

Narazit v dnešní době na věrného chlapa je stejná vzácnost jako spatřit při houbaření jednorožce. O tom, jak rychle vám partner zahne, rozhoduje kromě jeho nadrženosti i zaměstnání. Některé profese jsou pro záletníky jak dělané, protože jim umožňují vymlouvat se na dlouhé přesčasy, povinnost schůzek se sexy kolegyňkami a dlouhé služební cesty mimo dosah manželky. A co si budeme říkat, ženatý chlap si příležitost smočit někde jinde nenechá ujít U jakých profesí se předem připravit na zklamání?

1. Řidič kamionu

Je věčně fuč, tráví sám dlouhé hodiny za volantem, stojí v kolonách a stravuje se bagetami z pumpy. Při takové pracovní náplni a životním stylu se frustrace dostaví velmi rychle. Řešením jsou pak lehké holky na odpočívadlech, případně zoufalé stopařky z Východu, které za propašování do Francie udělají cokoliv. Můžete jen doufat v to, že váš manžel používá šprcku, jinak se vám z cest vrátí s přehlídkou pohlavních nemocí.

2. Manažer v bance

Má enormní sebevědomí, protože je ostatními považován za velké zvíře. Každý den nosí oblek a motá se kolem něj hromada vysokoškolaček v krátkých sukýnkách, které se mu snaží vetřít do přízně. A on se pak pozdě večer vrátí domů, kde se ušmudlaná staráte o dítě. Vážně si myslíte, že jeho tělo patří pouze vám Raději se probuďte! Jedinou útěchou vám může být jeho výplatní páska.

3. Fitness trenér

Zpocená ženská těla, vzdychání a vyšpulené zadnice. Sexuální dusno v průměrném fitku je k nevydržení. Pokud dělá váš manžel fitness trenéra, nepochybujte o tom, že všechny jeho svaly včetně toho jednoho z trenek obdivuje kolektiv jeho svěřenkyň. Občas je něžně pohladí při cvičení, jindy je jde namasírovat přímo do šaten. Muži, kteří pravidelně cvičí, se kvůli zvýšené hladině testosteronu zkrátka neumí ovládat.

4. Doktor

Vy si myslíte, jak po nocích zachraňuje někde životy, ale místo toho nakládá mladou sestřičku Není se čemu divit! Nemocniční prostředí je plné stresu, kterého je zapotřebí se zbavit. Různé seriály z bedny jsou důkazem toho, že jiskra mezi doktorem a sestřičkou přeskočí extrémně snadno, manželka nemanželka. Když budete mít štěstí, vyléčí vám nevěrný doktůrek zlomené srdce.

5. Muzikant v kapele

Prakticky každá hudební kapela, která občas koncertuje, láká hromadu nadrbaných fanynek. Chtějí podpis na kozičky, fotečku s jejich idolem a... sex na památku! Fuk, jestli jste ve vztahu se zpěvákem, nebo jste zamilovaná do bubeníka. Kombinace alkoholu, drog a noční zábavy vytváří dokonalé podmínky pro nějaký ten úlet. Backstage se pak stává místem, kde se na věrnost a manželský slib zapomene rychleji než na finalisty posledního ročníku SuperStar.

Že váš manžel dělá něco jiného a jste tedy v pohodě? Když si to myslíte, nechám vás v tom. Neříká se přeci jen tak, že co oči nevidí, srdce nebolí.

Související články

Další články