Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Sexperimentátorka: Nový koníček Pražáků! Za snadným sexem jezdí na vesnici, kde loví naivní holky

Sexperimentátorka: Nový koníček Pražáků! Za snadným sexem jezdí na vesnici, kde loví naivní holky
Zdroj: profimedia.cz
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic!

Chudinky žijící na vesnici se nemusí tak často depilovat, moderní móda je nezajímá a pro peníze místo za přítelem chodí na poštu. Když mezi takové divošky čas od času zavítá zámožný chlap z Prahy, tak je docela jasné, že vzbudí pořádný rozruch.

Takového haló efektu zneužívá celá řada zkušenějších lovců z mého okolí a já se ani nedivím. Dostat do postele holku z prdelákova je totiž o poznání snazší a levnější než se pokusit vyspat se samičkou z Prahy Nevěříte? Tady máte 10 nezvratných důkazů!

1) Holka z vesnice se nechá utáhnout na vařené nudli a ještě si to napíše do deníčku. Na lichotky a zájem pohledných mužů není zvyklá, což se například o mně říct nedá.

2) Taková buchta ze Zámrsku bude nadšená z toho, když ji nápadník vezme na večeři do laciného fast foodu Po celý rok totiž papká pouze králíky, slepice a BIO zeleninu z vlastní zahrádky.

3) Nezávidím chlapům, kteří se mě snaží opít. V centru Prahy se jim to pořádně prodraží. To na vesnici jim k omámení budoucí milenky stačí dvě stovky, které investují do rumu s náhražkou koly.

4) Soused má traktor a Evžen z vedlejší chalupy konečně doplatil leasing na ten jeho křáp. Na vesnici dorazíte v trošku lepší káře a holky vám skáčou pod kola jak slepice.

5) Typická vesničanka je extrémně naivní Při pohledu na elegána z Prahy doopravdy věří tomu, že právě on je její princ na bílém koni. Rozhodně si nemyslí, že za ní víkend co víkend jezdí jen kvůli sexu.

6) V Praze na rande bez dárku raději ani nechoď! Holka z vesnice si na drahé parfémy a luxusní šperky nepotrpí. Stačí utrhnout kopretinu na louce a už si nadzvedává sukni.

7) Vesnická roštěnka nepotřebuje brát do kina, divadla a na VIP večírky. Je zvyklá bavit se tak, že vyrazí na procházku do lesa A to pochopitelně vůbec nic nestojí.

8) Pražačka nemá většinou na partnera čas, protože o sebe musí pečovat, má stále co nakupovat a žije na úrovni. To holka z vesnice si na chlapa udělá čas kdykoli, protože moc dobře ví, že ten hnůj z chlíva se stejnak sám neuklidí.

9) Ráno po noci plné divokého sexu potřebuje holka z města peníze na předražený taxík. Vesnická dívka nasedne na koně a zmizí za obzorem

10) Že máte jako chlap pupek nebo odstálé uši? Na vesnici budete stoprocentně za krasavce Tam holkám totiž stačí, když vám nechybí zuby. Nároky na mužskou krásu se snižují s rostoucí vzdáleností od Václaváku.

Tak to vidíte. Jedinou nevýhodou při lovení vesnických holek tak zůstává, že jsou tak trošku od rány. Ve všech ostatních ohledech jsou lacinější a na nezávazný sex vhodnější.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy