Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: Nejlacinější šlápoty z Prahy? Za 97 Kč je máte v posteli i vy!

Ty nejlepší a nejžádanější prostitutky si během Filmového festivalu
v Cannes vydělají až 800 tisíc za noc.
Zdroj: profimedia.cz
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic!

Zoufalé situace si žádají zoufalé a nemravné činy. Takové, při kterých je nutné použít ženské zbraně a pochopit jednu důležitou věc – sex je univerzální a všude přijímané platidlo. Nejsem hrdá na to, že mám mezi kamarádkami takové, které jdou za pár korun. Při jejich činech si já a další zlatokopky z nejvyšší ligy sice klepeme na čelo, ale přece jen mám pro některé z nich pochopení. Za co všechno kdy moje kamarádky roztáhly nohy?

Chybějící body ze zkoušky na vejšce jedna typická blbka z Moravy doháněla po kabinetech a brlozích praktikantů. Na tom by nebylo nic zvláštního, ostatně sama jsem hodněkrát měla chuť udělat něco podobného. Problém však byl, že se jí nějakým způsobem podařilo získat červený diplom. Vzhledem k jejímu intelektu musí znát její rozkrok prakticky celá fakulta včetně údržbáře.

Nechat se obskočit za hezké známky s přehledem trumfne barový dluh ve výši 97 Kč. Známá vyrazila na lov do centra, a protože čte maily asi tak často jako klasickou literaturu, tak nevěděla, že její banka chystá odstávku systémů včetně platebních karet. Co mohla, to poplatila. Hotovost však nestačila na vše. Ve čtyři ráno v prázdném baru a s nefunkční kartou řešila s provozákem, kdo jako doplatí zbytek. Koktejl umíchaný z výhrůžek zavolání policie a značné podnapilosti měl za výsledek skok do rozvrzané postele provozáka, který si přišel na své.

Odpor k hromadné dopravě a nepoctivým taxikářům s pupkem je u některých kamarádek natolik silný, že za odvoz už předem odhazují kalhotky několik metrů daleko. To jste totiž takhle na Praze 20, skvěle se bavíte a uprostřed noci zjistíte, že se potřebujete dostat na Zličín, protože vás ráno v 8 čeká nehtařka. Řešení? Vyhledáte prvního střízlivého řidiče, strčíte mu výstřih do ksichtu a za rychlý odvoz se odvděčíte alespoň vyhoněním jeho vrabčáka. Nebo se rovnou domluvíte na tom, že vás u sebe nechá přespat. Něco takového čuchty z vesnice, kde lze dojít od cedule k ceduli pěšky, nezažijou. Z nich se zase stávají prostitutky za flašku zelené.

Mohla bych pokračovat dál přes sex za vstupenky do VIP po divoké postelové hrátky za selfie se slavnou hokejkou, ale tak nějak jsem přesvědčená o tom, že ty opravdu nejlacinější krasavice jsem vám představila dostatečně a vy už chápete, že někdy doopravdy jen stačí být ve správnou chvíli na správném místě. Pozor, laciné holky nejsou ty, které vám dají za chleba s máslem. Takové sice také existují, ale s největší pravděpodobností by za sex měly platit spíš ony vám. V porovnání s nimi je totiž i padesátiletá máma od rodiny šlapající chodník na Karlově náměstí luxusní společnicí.

Související články

Další články