Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: Naučím vás polykat! 5 tipů, jak se neudusit při orálním sexu

Dá se to i natrénovat!
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes půjde o orální sex.

Že se vám představa polykání sperma hnusí natolik, až se vám zvedá žaludek? Pravda, úplná lahoda to není a nebude. Pány tvorstva ale poslušné holky vzrušují, a proto jsem tady já a mých 5 tipů, díky kterým budete mlíčí polykat bez mrknutí oka. Když už jsem vás naučila bravurně kouřit, naučím vás i polykat.

1. Nejste Zdéňa Pohlreich

Holky z kadeřnictví možná popisovaly chuť sperma jako mix ančoviček a grapefruitu, ale vy nejste Pohlreich (58), abyste řešila nějakou chuť. Nečekejte nic a nedělejte z polykání degustaci. Začít přesvědčovat partnera o tom, jak by měl změnit životosprávu, taky není úplně sexy. Jídlo a různé zlozvyky od kouření po chlastání sice mají vliv na chuť semene, ale rozhodně ne tak velký, jak se říká.

2. Jako sirup na kašel

Když už se dokážete povznést nad hnusnou chuť, musíte se umět smířit i s tím, že máte hubu plnou teploučkých pohlavních buněk. Popravdě skladovat v puse celou dávku je to nejsložitější. Sperma je medicína. Rychle spolknout, nepřevalovat zbytečně po patře a klidně zapít sklenicí vody. Chlapa to neurazí a vy se zbavíte pocitu, že vám někdo hrdlem prolil flašku tapetového lepidla.

3. Nenechte se zaskočit

Typický milenec upozorní na orgasmus slovy „už budu“ asi tak 0,1 sekundy před tím, než se udělá. Vy musíte o blížícím se výstřelu z koulí vědět o poznání dřív. Potřebujete se totiž naštelovat do polohy, ve které se nezačnete dusit. Schytat to do pusy, když máte zakloněnou hlavu, totiž vážně nechcete.

4. Falešná vzteklina

Pokud ho nekouříte na novém koberci, bude se vám hodit trik odkoukaný od holčin z péčka. Ty sice vypadají, že jsou zvyklé denně polykat sperma po hektolitrech, ale často půlku vybublají na podlahu. Vy můžete dělat to samé. Část nálože spolkněte a další část nechte vytékat z úst. Sice budete vypadat jak fena se vzteklinou, ale ušetříte si dost práce. A pro velkou část chlapů je to fakt sexy.

5. Ať panáček taky ochutná

Po vás by to chtěl, ale sám příkladem nejde. To se musí změnit! Ať vám to stříkne na bříško a vše následně poctivě slíže do poslední kapičky. Že se mu do toho nechce? V tom případě nechápu, proč do toho tlačí vás. Pokud jste úplná začátečnice, tak zapojení chlapa do úklidu jeho nejcennější tekutiny vás dokonale motivuje. V horším případě zjistíte, že máte v posteli pokrytce, který se po orálu odmítá klidně i líbat. Od takového ústa i ruce pryč.

Naučit se polykat je snadná věc, když neřešíte chuť, nepočítáte kalorie a nesnažíte se sama přesvědčit o tom, jak je konzumace sperma zdraví prospěšná. Všechny výše popsané tipy dokonale fungují, tak se jich držte. Partner bude v sedmém nebi!

Související články

Další články