Dovádění v káře není jen pro uhrovité mladíky s vytuněným kadettem a naivní puberťačky, které mají v 17 letech víc zkušeností než prostitutka z dob zlaté horečky na Klondiku. Je i pro ostřílené milovníky vyššího věku a páry toužící po vzrušení. Ve skutečnosti je sex mladistvých v autě u nás docela vzácnost, protože během prázdnin se většina z nich při jízdě na nějakou tu lesní cestu dřív zabije.

Opusťme však statistiky úmrtí na českých silnicích a zaměřme se na to důležité! Jak si omylem nesednout na šaltpáku a jak proti sobě nepoštvat mykologické spolky z celého širokého okolí

Vynechám-li motorku a železniční drezínu, patří auto k těm vůbec nejnevhodnějším dopravním prostředkům na sex. O opaku se vás bude snažit přesvědčit jen ten, kdo sex v autě nikdy neměl.

My ostatní totiž víme, že sex na jachtě je mnohem pohodlnější.

V rámci spontánních špásů jsem vyzkoušela už několik různých značek a modelů aut od tzv. nákupních tašek po rodinná SUV. Neexistuje univerzální návod, který by vás ochránil před křečí v noze a náhodným mačkáním tlačítek na palubce. Musíte zkrátka improvizovat, a když budete mít štěstí, najdete dvě až tři přijatelné polohy.

Paradoxně ještě složitější je hledání vhodného místa na zaparkování vašeho korábu lásky. Pokud nebydlíte někde na samotě u Hvožďan, je to fakt problém! Já osobně mám na tohle obrovskou smůlu, protože si vždy vyberu na pohled zcela opuštěné místo, ze kterého se po pár minutách vyklube frekventovaná cyklistická stezka, případně oblíbený flek houbařů.

Jeden dědula s košíkem mě s bývalým takto přistihl během předehry. Měli jsme otevřené dveře a v autě prováděli orální nekalosti. Pravděpodobně v domnění, že vidí dobře rostlého klouzka, se děda tiše přikradl až úplně k autu a začal upřeně hledět na penis mého milence. S hlasitým „fuj“ nás vyrušil a mě tak vylekal, že jsem se nemohla udělat další týden.

Vyslechli jsme si hodně dlouhý příběh o ohrožování mravnosti mládeže, byli jsme ohrožováni švýcarským nožem a závěrem jsme dostali tip na opuštěný posed. Děda si asi vzpomněl na to, kde před padesáti lety nakládal jeho nebožku ženu Boženu.

Až se rozhodnete pro sex v autě vy, vzpomeňte si na můj příběh. Třeba nebudete mít takovou smůlu, ale pokud bych vám měla něco doporučit, jsou to tónovaná skla a místa vzdálená hodně daleko od civilizace. Nesmíte však na cestě strávit věčnost, aby vás zas nepřešla chuť.