Je to klišé, já vím, ale můj kadeřník a kámoš v jedné osobě je gay. Ano, napsala jsem gay. I když jsem na stránkách bulváru, musím použít tohle hyperkorektní označení, aby se do mě nepustila nějaká pipka z klubu pro rovnoprávnost sexuálních menšin. Člověk by řekl, že když jsou teď sňatky gayů legální po celých USA, nikdo kromě Putina nebude z homosexuality dělat velkou věc, ale asi to bude ještě pár let trvat.

Poznámka: Pro úplnost dodám, že označení gay v praxi používá minimum gayů a je to právě můj kadeřník, který mě naučil používat kartáč s kančími štětinami a představil mi slovíčka jako spermohlt, kuřburt, homokláda, řinčinoha, homoděj, řiťopich a bukál. Nikdy tato slova jako heterosexuál nepoužívejte, mohla by někoho urazit. A to by nebylo hezké…

Jsem přesvědčená o tom, že homosexuálního kamaráda by měla povinně mít každá mladá žena od Prahy po poslední obydlenou zatáčku na Vídeň, kde na náměstí Svobody stojí obří černé dildo. Mírně vykroucenější gay vám vždy skvěle poradí se stylingem a vtipně křičí, když vidí pavouka. Hodí se ho také znát, když dostanete chuť vyrazit v libovolný den na drink a rozebírat vztahy tak, že i Carrie se Samanthou zůstanou zahanbeny.

S kámoškami nikdy neproberu muže tak, jak bych si představovala. Řeší se emoce, láska a další podobné nesmysly. To kadeřník se mě u nového nápadníka vždy nejdřív zeptá na péro a pak na majetek. A taky na to, jestli náhodou není bi, třebaže on sám je toho názoru, že každý bisexuál je jen teplouš, kterému zatím nikdo neuvěřil jeho coming out.

Gay vám také skvěle otevře oči v oblastech, jako je promiskuita, breberky, diskografie Petra Kotvalda a sex na jednu noc. Můj kadeřník mi například ukázal homo seznamovací aplikaci v mobilu, kde pohybem prstu projíždí jednu fotku vyrýsovaného břicha za druhou. A když se mu nějaké zalíbí, může ho mít v centru Prahy do hodiny v posteli. Nejčastěji si vybírá turisty.

Mají k dispozici hotelový pokoj a už je nikdy neuvidí. Druhou nejoblíbenější skupinou jsou naivní zajíčci, kteří si stále ještě myslí, že „zajít na drink“ znamená zajít na drink. S takovou aplikací nedokážu udržet tempo, a proto mě můj kadeřník v počtu sexuálních partnerů jednoznačně trumfnul. Když už jsme u toho, překonal podle mě i polskou sexuální mašinu, jejímž snem bylo v dobách největší slávy osouložit sto tisíc mužů. Závidím mu, s jakou lehkostí řeší vztahy.

Vám by se snad nelíbilo vybrat si v mobilu každý večer někoho atraktivního a do hodiny si s ním prakticky bez práce a otravného seznamování zašpásovat?