Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: Již 14 dní držím sexuální půst! Dokážete ho vydržet i bez masturbace?

Hrát si? To ano, ale nesexovat!
Zdroj: profimedia.cz
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes jde o sexuální půst!

Není sexuální půst jako sexuální půst. Chápu, že pokud je někdo půl roku bez prasárniček, jen těžko si dokáže vysvětlit rozhodnutí vzdát se orgasmu dobrovolně. Chlapům teče už po týdnu abstinence sperma ušima. A ženy? Ty po měsíci bez laškování začínají dělat fakt bláznivé věci. Třeba doma perou a žehlí.

Já jsem do bezpenisové diety šla bez přemlouvání. V životě jsem měla sex kdykoliv, kdy jsem chtěla. A taky s kýmkoliv, koho jsem si vyhlédla. Stačilo ukázat prstem. Není tak velkým překvapením, že mě to začalo nudit. Navíc cítím, že si tělo potřebuje odpočinout.

Detoxikace organismu se dělají běžně. Člověk se pročistí, dostane lepší náladu a všechny stimuly cítí intenzivněji. Se sexuálním půstem je to podobné. Pročistí se vám hlava a genitálie získají zpět dřívější citlivost. To, co vás nerajcovalo, vám najednou přijde brutálně vzrušující. Možná se vám začne opět líbit ta osoba, se kterou už několik let spíte v jedné posteli. Vrátí se vám chuť na romantické chvilky. Zažijete opáčko puberty. Akorát bez beďarů a mizerného kapesného.

Já mám po dvou týdnech chuť na chlapa jak špekna na škvarky. Nejdůležitější je držet půst zcela poctivě. Erotické pomůcky jsem zamkla do šuplíku, nekoukám na péčko, nedělám si to rukou, a dokonce na sebe ani nahá nekoukám do zrcadla. Je to zvláštní, ale když si totiž déle koukám na cecky, vhání mi to vlhkost mezi nožky. Začínám vážně trpět nedostatkem vzrušení. Jsem ve stavu, kdy bych se nechala zbouchnout i Bedřichem Liškou z Ulice. Fantazie mi jede na plné obrátky.

Návrat pestré představivosti považuji za jednu z největších změn spojených s půstem. Když jsem mohla mít sex, nepotřebovala jsem si nic představovat. Teď se nechávám unášet a před spaním myslím na věci, které bych za normálních okolností nedělala. Až se budete divit, že si to v hlavě rozdáváte s partou dvaceti nadrženců, nelekejte se. Je to normální. Fantazie funguje bez sexu mnohem lépe. Kdybych měla umělecké sklony, možná bych začala malovat.

Aktuálně plánuji vydržet dalších 14 dní. Jsem zvědavá, co se během té doby semele. Je pravda, že se mi dost zjednodušily vztahy. Nemusím řešit, zda se do mě někdo nezamiloval. Nepronásledují mě naštvané manželky. Nevyhazuji ráno chlapa z postele, aby mi připravil alespoň snídani. Někteří nápadníci nemají pro sexuální půst pochopení, ale to se dalo docela čekat.

Pokud je i pro vás sex už tak trošku ohranou písničkou, jděte do sexuálního půstu se mnou. Hezky na jeden měsíc bez ohledu na to, zda jste single, nebo s někým žijete. Čeká vás obrovská změna. Konečně se dozvíte, jak moc je pro vás a vaše štěstí důležité vyměňování tělesných šťáviček. Je smutné zjistit, že vás ovládá pouze chtíč.

Já vám každopádně budu držet palce a upřímně obdivuji každého, kdo dokáže být bez sexu třeba rok. Konečně chápu, jak je možné, že šaolinští mniši rozbíjí cihly hlavou. Já bych to s takovou sexuální frustrací dokázala taky.

Související články

Další články