Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: Jaké zvrácené úchylnosti po mně muži chtěli? A na čem ujíždíte vy?

Někdo to má rád trochu pikantní…
Zdroj: profimedia.cz / archiv
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic. O co jde ale dnes? O ty nejzvrácenější úchylky.

Fingované znásilnění, kopání do koulí, zastrkávání dětských hraček do všech možných tělesných otvorů a polohy tak divoké, že by v nich ruplo v zádech i hadí ženě z cirkusu. To vše je pro mě v sexu absolutně normální, a jak řekl jeden český sexuolog, dokud se to oběma líbí, není v tom problém. Pravděpodobně však nevěděl, co vše si zvrácení muži dokáží připravit na tak křehké a nevinné stvoření, jako jsem já.

Řekla bych, že mě jen tak něco nezaskočí, ale párkrát v životě jsem nevěřila vlastním uším. Někteří úchylové se totiž nebojí přeskočit veškeré hranice. Paradoxně ty největší zvrácenosti po mně vždy požadovali muži, kteří působí na okolí spořádaně a seriózně.

Mezi takové patřil i majitel menšího klenotnictví v Praze. Seznámili jsme se přes přátele, chvilku si psali a nakonec zašli na romantickou večeři. Zkušeně jsem našla to nejdražší na menu a objednala si hovězí steak. Přibližně v půlce jídla mi nápadník skočil do řeči.

Zcela seriózně mi nabídl, že pokud si zbývající kus steaku narvu do kalhotek a po pár minutách mu ho dám dojíst, můžu si u něj v krámě vybrat libovolnou věc jako dárek. K jeho smůle nebyl pro mě nový perlový náhrdelník tak lákavý, abych si na genitálie přimáčkla kus krvavé flákoty. Zajímalo by mě, jestli by se mě zeptal i v případě, kdy bych měla na talíři například italské rizoto.

Klenotníka s přehledem trumfl exot, který sice měl penis velký jak předloktí, ale od samotného začátku do postele tahal všelijaké pomůcky, kostýmky a masky. Údajně pro zpestření sexu, který se pro něj za ty roky stal stereotypní pohybovou aktivitou. Nebrala jsem si to nějak osobně, a když byla nálada, neměla jsem nic proti.

Když se však ve dveřích ložnice objevil v převleku francouzské uklízečky a vlastnoručně vyrobenou maskou s obličejem jeho matky, zamávala jsem smutně velkému ptákovi a přenechala místo v posteli nějaké odvázanější samičce. Mě totiž takové divadélko spíš rozesmívá.

Přehled zvrácených úchylností by nebyl kompletní bez zkušeností s milovníky pissingu a dalších praktik zahrnujících lidské výměšky. Zcela upřímně, dnes žádost o pomočení hlavy zaskočí snad jen studentku křesťanského gymnázia. Všechny ostatní ženy totiž vědí, že až nebezpečně velké množství mužů zlatým deštěm nepohrdne. Nějaké to rituální čůrání ve sprše ještě chápu, pro hrátky s výkaly však pochopení nemám.

Je veřejným tajemstvím, že na téhle hnědé zábavě ujíždí nejedna pražská celebrita. Třeba taková… Ale raději nic. Já si prostě pořád myslím, že na kůži patří spíše hydratační krém a do pusy třeba dobrý doutník.

Sexuální poruchy a deviace se umějí tvářit velmi nenápadně, ale s některými touhami bych mužům doporučila v první řadě navštívit doktora. Na druhou jim nelze upřít odvahu, se kterou svá zvrácená přání sdělují. A za to u mě mají palec nahoru!

Související články

Další články