Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: Jak poznat, že vaše dcera je naivní pipina, která dá každému?

Tahle holka si o to říká, že?
+ dalších 2 fotografií
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes půjde o vaše dcery, které jsou ve skutečnosti naivní rajdy.

Nerada bych maminkám kecala do výchovy, protože budu mít fakáně nejdříve tak za 10 let, ale při pohledu na dnešní nevycválané teenagerky prostě musím zakročit. Pokud nechcete, aby vaše dceruška dopadla s ptákem v zadku, stejně jako pornoherečka Lady Dee, vezměte si moje varování k srdci.

Dnešní doba je zkažená a na křehkou psychiku dospívajících dívek útočí celá řada negativních vlivů. Sama jsem svědkem toho, co mladé holky dělají v klubech a jak se chovají ve společnosti. Při pohledu na šestnáctiletou čuchtu s cigárem v puse, která stihne za večer obšťastnit až tři o poznání starší týpky, je mi líto nic netušících rodičů. Doma se vydává za slušně vychovanou a bezproblémovou princeznu, ale venku je jak utržená ze řetězu. Naštěstí existuje hned několik příznaků, které vás mohou varovat. A ochránit vás tak před neštěstím!

Dřepí celé dny na internetu, natáčí vlogísky a chlubí se tím, co si za uplynulý měsíc koupila? Doporučuji vyžádat si adresu jejího YouTube kanálu a pořádně si prohlédnout, co za kraviny vlastně natáčí. Možná zjistíte, že vám dělá ostudu kolosálních rozměrů. Hodně holek se snaží napodobit Teri Blitzen, akorát zapomínají na to, že Teri nedostatek talentu dohání pohádkovým kapesným a luxusní kosmetikou.

Pohrdá domácí kuchyní a vyžaduje si pravidelně propustku na pokec s kamarádkou? Pravděpodobně utrácí vaše peníze v nějakém hipsterském podniku, kde stojí i blbá voda se zázvorem 89 Kč. Chodit se napít a napapat za peníze rodičů, zatímco oni dřou, je jasným signálem toho, že se vaše dcera chová jako pipina. Nenechte to zajít příliš daleko a zkrouhněte jí vycházky.

A když už jsem u toho utrácení peněz, rozhodně nenechávejte dceru jen tak polehávat doma a vymlouvat se na to, jak je unavená ze školy. Blbost! Nebo vy snad neznáte české státní školy? Je to jedna velká flákárna, a proto zvládne vedle domácích úkolů minimálně jednu až dvě brigády. Aspoň si bude vážit peněz a bude si sama muset ušetřit na nejnovější chytrý mobil, bez kterého je mezi přáteli méněcenná.

Jakmile pak uvidíte, že ten mobil neustále drží v ruce a přihlouple se do něj usmívá, doporučuji nenápadně zkontrolovat, zdali náhodou neposílá přisprostlá selfíčka nějakému nadrženci ze třídy. Dnešní mladé holky mají posunuté hranice a mnoho rodičů ani netuší, že jejich dcera na Instagramu vystavuje cecíky.

Doufám, že se mi podařilo výše zmíněnými radami zachránit život několika dospívajícím dívkám a ochránit nervy už tak vystresovaných rodičů. Děti je zapotřebí držet zkrátka. Já jsem toho nejlepším důkazem.

Mohlo by vás zajímat

Další články