Vážně si myslíte, že muži nějak hlouběji řeší, co máte zrovna na sobě? Ani náhodou, ale i tak je prostřednictvím vašeho outfitu můžete slušně pobláznit.

Vykašlete se na romantické šaty s květovanými vzory a vemte si k srdci následující rady!

Při výběru outfitu na rande nemá cenu vymýšlet složitosti. Muži, kteří se zajímají o střih halenky, se nezajímají o ženy. Tak to prostě je. Všichni ostatní dají na celkový vzhled a nějaké detaily od střihu po materiál mají na háku. Hodněkrát jsem viděla chlapy slintat nad maštěnkou s odrostlým melírem, špatně vytetovaným obočím a v džínách, které od pohledu již třikrát přešly přes Sibiř. O takové nápadníky vy ale nestojíte, a proto je čas začít se oblékat tak, aby těm solventnějším a hezčím při pohledu na vás pořádně houplo.

Éra bokovek a přetékajících špíčků je už naštěstí dávno pryč, ale i tak je to v ulicích jedna velká přehlídka vykukujících ramínek, ušmudlaných topíků za pár kaček a šortek, které jsou jen o trošku víc zmuchlané než kůže na stehnech nesoudných slečen. Vy se musíte oblékat jinak! Vaše přednosti zkuste prodat rafinovaně.

Džíny se zvýšeným pasem jsou sázkou na jistotu, protože zvýrazní zadeček a ten správný model dokáže i zamaskovat bříško. Já konkrétně to nepotřebuju, ale věřím, že nejedna milovnice koblih si tuto jejich vlastnost zamiluje.

Nenechte se v obchodě namotat do výrazných barev, na léto vám postačí světlé odstíny. Když takové džíny zahlédne mužský zrak, máte vyhráno. Není totiž žádným tajemstvím, že řady dolňáků se v posledních letech značně rozšířily.

Jako svršek doporučuji kratší bílý top. Ten by v první řadě měl všechny kolem informovat o tom, že se pod podprdou máte čím pochlubit. Pokud se nechcete vydat na lov hipsterů, vykašlete se na profláknuté retro, dřevěné brýle a námořnické oblečky, o kterých unuděné redaktorky módních časopisů píšou už dobrých deset let. Stejným provarem jsou splývavé tunikové halenky!

Nejste přece holka z vesnice, která si někde u rybníka čte fejetony Haliny Pawlowské. V bílém topu budete na sluníčku zářit a přitahovat pohledy těch, kteří by ho z vás s radostí servali.

Alfou a omegou celé proměny v objekt sexuální touhy zůstává správné líčení. Výrazné rudé rty jsou fajn, ale nezapomeňte na to, že určitá skupina mužů si potrpí na přirozenou krásu. Obdivují na Instagramu selfíčka s hashtagem #nomakeup, ale stejnak vědí kulový. Jak tedy na to?

Hlavním úkolem je zmalovat si ksicht tak, aby nikdo nic nepoznal. Není to úplně jednoduché, ale žena toužící po mužském objetí to určitě zvládne. Nezapomeňte si doma pudr, jinak se budete roztékat jak čokoláda zapomenutá v autě. Pak už jen naskočíte do podpatků, uděláte si vlasy a můžete vyrazit rozhoupávat jednoho famfrlína za druhým. Jde to totiž i bez minisukně, kraťásků a ukazování podprsenky.

A jestli si to můžete dovolit, nechte podprsenku vlastně rovnou doma. Až vám svěží vánek postaví bradavky, nebudete si na nezájem mužů stěžovat.