Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: 8 sexuálních zklamání, které Češi zažívají na letní dovolené

Typická česká dovolená s pivkem a řízkem.
Zdroj: archiv
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic!

Prázdniny jsou tady a většina republiky se chystá vyrazit někam na dovolenou. Někteří se spokojí s víkendem v evropské metropoli, další loví last minute zájezdy na ostrovy plné uprchlíků a sockoidní zbytek tradičně vyráží s taškou plnou paštik do Chorvatska. Všechny ale spojuje touha si dovolenou pořádně užít, k čemuž pochopitelně patří i sex.

Než si začnete malovat noci plné vzrušení, podívejte se na 8 sexuálních zklamání, které na dovolené zažijete. Vezmu je hezky popořadě.

1. Pohled chlapa, který vybral termín dovolené tak, že jeho milá bude mít po celou dobu měsíčky, je prostě k nezaplacení. Za třicet litrů si ho může maximálně tak vyprášit a doufat v dobrou náladu partnerky, která si v horku bude stěžovat na bolesti podbřišku, silné krvácení a protékající vložku.

2. Pokud přemýšlíte nad tím, že při cestě na dovolenou vyzkoušíte konečně sex na palubě letadla, musím vás zklamat. V případě evropských destinací mají letadla velikost školního autobusu a záchodky tak malé, že se na nich nedokážete ani otočit. Nemluvě o frontě maminek s uřvanými haranty, kteří se potřebují vylulat.

3. Připlatili jste si za romantický pokoj s velkou postelí a výhledem na moře? Nerada straším, ale fotkám z katalogů cestovek vážně věřit nemůžete. Postel bude s největší pravděpodobností rozvrzaná a pro sexuální dovádění nevhodná. A výhled? Moře, které má být od hotelu vzdáleno 200 m, bude reálně tak třikrát až čtyřikrát dál.

4. Jakmile dorazíte na pláž, velmi rychle zjistíte, že novoroční předsevzetí nefungují. Místo vyrýsovaných těl, pevných prdelek a nádherných koziček budete mít v dohledu špekaté Němky, úchyláky v barvě rajského protlaku a vysušené důchodce. To stejné platí o nudistických plážích. Jako mluvčí hezkých lidí vás musím informovat o tom, že nemáme potřebu se v takové společnosti zdržovat.

5. Ani po celodenním pobytu mezi sádelníky někteří lidé neztrácí chuť na sex. Chcete-li si to rozdat přímo na pláži, nečekejte zázraky. Ve filmu vypadá sex při šumění vln mnohem lépe než ve skutečnosti. Zrníčka písku budete mít až v zadku, bude vám zima, a když budete mít štěstí, nechytí vás u toho policie.

6. Jedním z největších sexuálních zklamání jsou bez diskuze letní lásky a vzplanutí. Týkají se šťastně zadaných i singles. Manželka se může zamilovat do italského plavčíka s obří boulí v šortkách, nejeden Čecháček si zase představuje úlet se sexy delegátkou. Zamilovat se na letní dovolené je díky čerstvému vzduchu a změně prostředí extrémně jednoduché.

7. Když budete mít smůlu, začne vás během dovolené otravovat manželský páreček odněkud ze Zadelákovic, který si hledá sexuální kamarády. Startuje to zcela nevinně, ale po pár dnech budete ve dvě ráno u bazénu opilým vesničanům vysvětlovat, že grupáč opravdu není dobrý nápad.

8. Každá dovolená je zkouškou vztahu a hrozbou ponorky. Vyrazit k moři s cílem uhasit problémy a slepit rozbité manželství zkrátka nefunguje. Možná budete mít větší chuť na sex, ale to je tak všechno. Z vašeho partnera či partnerky se lepší člověk nestane. Pokud se chcete vyhnout zklamání a oživit vztah, raději přemýšlejte nad tím, jestli k moři nevyrazit samostatně. Krátké odloučení může lásce prospět více než společná dovolená.

Já se zklamání snažím vždy za každou cenu vyhnout. Dokonalým receptem je podle mě najít si na každou dovolenou úplně nového a nejlépe dost zazobaného partnera. Podíváte se zdarma do exotických krajin a nebudete řešit klasické problémy spojené s dlouhodobým vztahem. Doporučuji vyzkoušet!

Související články

Další články