Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: 5 nejhloupějších věcí, které může žena udělat po rozchodu

Proč se po rozchodu chováte jako blbky?
Zdroj: archiv
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes půjde o to, že holky po rozchodu se chovají jako totální blběny.

Opustil vás partner? Rozpadlo se vám manželství? Podvedl vás osudový muž s kozatou holkou od vedle? Život dokáže být někdy krutý, a proto jsem zde s několika radami, které se budou hodit všem ženám se zlomeným srdcem. Ušetříte si díky nim dost slz a třeba si i rychleji najdete někoho, kdo si vaši lásku skutečně zaslouží.

1. Začít se přežírat

Údajně existují dva typy žen. Ten první po rozchodu extrémně zhubne a ten druhý naopak nechutně přibere. Co vidím kolem sebe, častější je právě ten druhý. Možná máte chuť do sebe nacpat kýbl zmrzliny a jen čumět na Ulici, ale tímto způsobem si nového nabíječe vážně nenajdete. To vás dřív navštíví cukrovka. Místo košíku čokolády si kupte permici do posilky a začněte na sobě makat. Víc než srdce vás budou bolet svaly a na bývalého si ani nevzpomenete.

2. Vzlykat na sociálních sítích

Oznámit rozchod na Facebooku je ještě v pohodě, ale nahrávat na YouTube kompilace plné zamilovaných obrázků a romantických balad je přes čáru. Pokud se nedokážete po rozchodu ovládat a máte chuť do světa vykřičet, jak smutně se cítíte, raději si zakažte internet. Budete jen k smíchu a falešná lítost ze strany nejbližších přátel vám je stejnak k prdu.

3. Nakupovat jak blogerka

Léčba smutku nezřízeným nakupováním funguje jen v momentě, kdy máte dostatečný rozpočet. Chcete-li ušetřit, místo do obchoďáku vyražte si pročistit hlavu na procházku do lesa. Aspoň nebudete mít při pohledu na účet další důvod k pláči. Být bez chlapa je na nic, ale topit se v dluzích je vážný problém. Raději si najděte někoho, kdo vám vše koupí, protože vás chce dostat do postele. Zvedne vám to sebevědomí a neutratíte ani korunu.

4. Vyspat se s prvním na ráně

Zejména v situacích, kdy odhalíte nevěru, máte chuť rozdat si to s prvním pérem, které projde kolem. To by byla pochopitelně chyba. Můžete začít okamžitě navazovat nové vztahy a nezávazně si užívat, ale musíte zůstat vybíravá. Přece se nechcete vyspat s traktoristou. Léčba by měla spočívat v tom, že si najdete někoho výrazně lepšího. Ideální je, když je svalnatější, bohatší a lepší v posteli. Na bývalého zapomenete během mrknutí oka.

5. Ničit bláznivě věci

Některé bláznivky objíždějí auto jejich ex klíčem, trhají košile a rituálně upalují společné fotografie z dovolené. Nechte takové divadélko puberťačkám a jeho věci hezky složte do jedné krabice. Nahromaděný vztek zaženete opět nejlépe sportem. Nesmíte cítit vztek. Přece nechcete, aby první náhodné setkání s mužem, který vás odkopl, dopadlo katastroficky.

Hlavně nezapomeňte, že u všech předchozích rad platí striktní zákaz přemýšlení nad tím, jak se do starého vztahu vrátíte. Nesmí se z vás stát stalker, nesmíte bývalého pronásledovat a neustále kontrolovat, co asi tak dělá. Bude vás to ničit a nikam se neposunete.

Související články

Další články