Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: 10 nejtrapnějších dárků, které můžete ženě koupit pod vánoční stromeček

Nekupujte ženě korzet, bude se cítit jako… Vždyť vy víte!
Zdroj: profimedia.cz
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes o tom, co rozhodně nekupujte ženě pod stromeček!

Bloudí v obchoďáku a marně se snaží vzpomenout na to, co si ta jeho fuchtle vlastně pod vánoční jehličnan přála. Po chvilce vzdává boj s děravou pamětí a vybírá nějakou kravinu. Kdo to je? Typický muž, který se snaží mít nákupy dárků co nejrychleji z krku. Já už si ani nevzpomenu, kdy naposled jsem dostala nějaký opravdu originální dárek. Šperky a luxusní kabelky mi leží doma na hromadě, kosmetiku si nejraději vybírám sama a dovolenou nepovažuji za dárek. Pořád je ale lepší dostat kabelku než jednu z následujících 10 parodií na vánoční překvapení.

1. Obří plyšák

S vycpaným medvědem se může jít vycpat. Nechápu, jak může chlapa napadnout darovat dospělé ženě hračku pro mrňata. Buď je to zastydlý pedofil, nebo absolutně nevyzrálý jedinec, toužící vrátit se zpět do dětského pokoje. Prakticky každý plyšák je jen polyesterový kýč, který po letech sežerou moli.

2. Parfém

Vybrat jen tak parfém a s velkou parádou ho darovat pod stromeček, to chce odvahu. Jak je totiž známo, parfém na každé a každému voní jinak. Něžné tóny konvalinek a jasmínu mohou sedět milence, ale manželka z nich nadšená nebude. Když už chcete koupit parfém, nechte ho dotyčnou předem vyzkoušet.

3. Rotoped

To, že si samička celý rok stěžuje na tlustou zadnici, ještě není dostatečný důvod k pořízení rotopedu. Cvičební pomůcka průměrnou baculku řádně nakrkne. Pravděpodobně do té míry, aby zfutrovala poslední krabici vanilkových rohlíčků a rotoped na několik dalších let proměnila ve věšák na špinavé hadry.

4. Poukazy a vouchery

Dárkové poukazy a vouchery ze slevových serverů říkají o muži jediné – je to líná socka bez špetky originality. Obchodníci cílí s poukazy na ty největší lenochy, kteří považují Vánoce za zbytečný svátek. Ono je totiž děsně romantické rozbalit si pod smrčkem kartu s obřím nápisem 500 Kč.

5. Herní konzole

„Miláčku, tady jsem nám pořídil nejnovější herní konzoli a pár her včetně fotbalu. Bude to zábava pro oba a aspoň nebudeme řešit, co dělat po večerech.“ Ale prdlačky, ten sobec si to pochopitelně pořídil pro sebe a druhý ovladač bude v ruce častěji žmoulat jeho přitroublý kámoš. Já takhle dostala jednou obří autodráhu. Docela koukal, když jsem ji hned v lednu darovala do děcáku.

6. Kroužky a originální kurzy pro ženy

Až tak moc originální, že to bolí. Světe, div se, některé ženy doopravdy netouží naučit se kreslit pravou hemisférou a vědět, jak se pletou palčáky. Nemluvě o tom, že kreativní kurzy jsou plné alternativních slečen s neoholeným podpažím a chutí začít si vydělávat vlastnoručně vyrobenými paskvily.

7. Erotická literatura

Knihy patří mezi vánoční evergreeny. Bohužel někteří pánové se zakoupením konkrétního titulu snaží obdarované naznačit, co by měla ve vztahu vylepšit. Kuchařku lze ještě překousnout, ale pokusy podprůměrných autorů o romány plné erotického napětí pod stromeček nepatří. Vždyť ani těch legendárních Padesát odstínů se nedá číst bez flašky vína a pořádného sebezapření.

8. Těsný korzet

Když už jsem u té erotiky, nakupovat dámské spodní prádlo bych dovolila pouze těm mužům, kteří si ho vyzkoušejí několik hodin nosit. V první řadě vybrat podprsenku správné velikosti vyžaduje dost času, v druhé hodně chlapů se při nákupu nechá unést. Domácí puťky pak rozbalují na Štědrý den těsné korzety, podvazky a další kousky spodního prádla, které v životě nebudou nosit.

9. Tričko se společnou fotkou

Vtipný dáreček? Spíš touha muže si partnerku označkovat. Pár takových triček se mi válí doma. Dělají společnost kalendářům a hrnečkům – opět se společnou fotkou. Pánové, zapomeňte na to, že by si nějaká rozumná žena oblékla kus hadru, na kterém je váš a její ksicht.

10. Libovolná potřeba do domácnosti

Co by to bylo za výběr nejtrapnějších dárků, kdyby v něm chybělo žehlicí prkno a rychlovarná konvice. Podobné dárky někteří borci skutečně ženám na Vánoce pořizují s pocitem, že praktické věci přece dělají největší radost. Omyl! Čím dražší a zbytečnější, tím lepší.

Pokud ve skříni schováváte některý z výše uvedených dárků, doporučuji ho vyhodit do popelnice. Vynaložte alespoň trošku energie a kupte něco pořádného. Vždyť Vánoce jsou jen jednou za rok. Naštěstí.

Související články

Další články