Jako štíhlá a velmi atraktivní žena jsem často středem pozornosti. Na obdiv nadrženců jsem zvyklá, nicméně závistivé pohledy vypapkaných buchet, tzv. baculek, mi zkrátka vadí.

Čím větší nadváha, tím víc jsem pro ně trnem v oku. Nerada bych se s některou z nich dostala vzhledem k váhovému rozdílu do konfliktu, ale i tak cítím, že je těm holkám zapotřebí otevřít oči. Právě to je důvod, proč jsem sepsala 10 krutých pravd, na kterých si rozhodně nepochutnají.

  1. Označení baculka je určeno pouze pro ženy do 70 kg. Vše nad touto hodnotou je tlusté, případně nechutně obézní. Nazývat se baculkou, když má člověk bachor jak hroch, je nepředstavitelná drzost.
  2. Každý už dávno odhalil, že otylá děvčata nejsou veselejší a přátelštější. Jen si s jejich nehezkým vzhledem nemohou dovolit chovat se jak úplné pipky.
  3. Přezdívat hubené ženy s krásnou a symetrickou postavou vychrtlinami je rozhodně neurazí. Naopak je to jasný důkaz toho, jak tlusťošky sžírá žárlivost a touha vypadat stejně dobře.
  4. V kurzu jsou sice velké zadky, ale velké pevné zadky! Rozkydlé hroudy rozdělené na dvě půlky se nikomu nelíbí. Pokud chcete mít krásné pozadí, jděte dělat dřepy.
  5. Snažit se zhubnout pár kilo v případě fakt tlusté samice je zbytečné. Když se to náhodou podaří, nikdo si toho nevšimne. Ze zklamání dorazí jojo efekt a ručička na váze vyletí ještě výš.
  6. Legíny doopravdy nemají magickou schopnost zeštíhlit nohy. Mít pár kilo navíc, hned si je píšu na seznam zakázaného oblečení společně s plavkami a bílým tílkem.
  7. Vdechnout při sledování televize celou táfličku čokolády a pytlík čipsů není úlet ani radost ze života. Je to zvěrstvo a humus, ze kterého se normálním lidem zvedá kufr.
  8. XXL modelky jsou taková anomálie a hodně laciný pokus módního průmyslu odvést pozornost od kauz spojených s anorexií a třináctiletými modelkami.
  9. Čeští chlapi milují holky krev a mlíko, akorát si pod takovou holkou představují někoho s kulatým zadečkem, pevným bříškem a velkýma kozama. Ne machnu, která má místo krve marmeládu a mlíko nahrazuje plnotučnou smetanou.
  10. Nejlepší dietou je nežrat a místo do ledničky běhat raději někde po lese.

Poslední krutá pravda pročistí střeva, pročistí hlavu a třeba si díky ní i ta nejmacatější ženská uvědomí, že ji partner bude nosit na rukou teprve až tehdy, kdy zhubne všechen ten odporný špek.