Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Sexbomba Gavriely: Udělali z ní neplodnou a teď ji ženou před soud! Známe podrobnosti!

Pěkný prsa, Máňo
Zdroj: Playboy - Martin Buček www.glamshotscreative.com
+ Další fotografie

Moderátorka Martina Gavriely (34) se veřejně rozčílila nad tím, kdy ji jedna PR agentura měla zneužít ve svůj prospěch. O co šlo? Protože se Martina se svým přítelem Marcusem Tranem snaží už nějakou dobu o miminko, měla agentura ve své tiskové zprávě z jedné akce pro klienta, který se mimo jiné zabývá i umělým oplodněním, použít přímou řeč moderátorky, která nebyla pravdivá. „Psali o umělém oplodnění, o kterém údajně uvažuji, ale to není vůbec pravda. Na nic takového se nechystám. Měla tam být pouze zpráva o tom, že jsem na akci předala šek, ale rozhodně nic o tom, že bych tohle chtěla podstoupit,“ řekla eXtra.cz Gavriely s tím, že ještě na akci zaskakovala za jednu moderátorku, která musela svou účast náhle zrušit.

Gavriely sice s Marcusem o dítěti uvažovali, Martina chvíli brala hormony, ale nakonec se pár rozhodl opustit republiku a plánované rodičovství nechat osudu. „Vyznělo to, jako bychom byli neplodní a rozhodli se využít umělé oplodnění. Já chápu, že tato metoda pomůže mnoha párům, ale pokud je informace takhle zneužita, tak mě to hodně mrzí,“ míní Gavriely.

Agentura, které se celá záležitost týká, se ke sporu staví takhle: „Naše agentura neudělala žádné pochybení. Mediální výpady paní Martiny Gavriely vážně poškozují jméno naší společnosti a my se proti tomu budeme bránit všemi dostupnými právními prostředky,“ napsala nám ředitelka PR společnosti.

Martina se s přítelem i celou rodinou chystá odjet už v říjnu do Austrálie, tak snad se spor do té doby vyřeší.

Související články

Další články