Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Sexbomba Eva Mendes a fešák Ryan Gosling přiznali jméno dcery, jmenuje se jako romská dívka z pohádky

Ryan Gosling a Eva Mendes mají dceru.
+ Další 2 fotografie

Magazín People nedávno potvrdil, že herečka a modelka Eva Mendes (40) porodila svému partnerovi Ryanu Goslingovi (33) dceru. Po několika dnech se veřejnost konečně dozvěděla i jméno, které dítě dostalo.

Podle serveru TMZ.com, kterému se podařilo získat rodný list dítěte, se holčička jmenuje Esmeralda Amada Gosling. Rodiče se zřejmě nechali inspirovat disneyovským příběhem Zvoník u Matky Boží, kde je jednou z hlavních postav romská dívka Esmeralda.

Holčička se narodila 12. září v Santa Monice a podle zdroje magazínu US Weekly jsou rodiče z dítěte nadšeni. „Ryan je pořád u Evy a malé, mění jí plenky, koupe ji a samozřejmě všechno natáčí,“ uvedl další zdroj z okolí hollywoodského páru pro server E!

Pár se seznámil před dvěma lety během natáčení snímku Za borovicovým hájem, kde mezi protagonisty přeskočila pověstná jiskra. Fanynkám hollywoodského fešáka tak zhasla poslední naděje, že by… třeba… někdy…

Mohlo by vás zajímat

Další články