Modelka Vlaďka Erbová (32) má den blbec. Ráno deník Blesk zveřejnil informaci o tom, že dostala od Tomáše Řepky (40) k svátku kytici z obchoďáku za 79,90 (zlatokopka Erbová!!!!!), a o pár hodin později se na serveru Blesk.cz objevila informace o tom, že Erbová srazila autem jednoho z exekutorů, kteří přijeli do jejich vily v Černošicích opět zabavovat majetek.

Erbová se snažila syna Marcuse ušetřit nepříjemné situace a ve chvíli, kdy s ním ve voze chtěla vycouvat z garáže, srazila jednoho z exekutorů, kteří na místo přijeli nečekaně dříve. „Skočila jsem do auta, a jak jsem byla rozrušená, podívala jsem se jen do pravého zrcátka. A k tomu jsem přepínala CD přehrávač. Já jsem ho fakt neviděla. Je mi to líto,“ řekla exkluzivně Blesk.cz zničená modelka.

Sraženého muže odvezla sanitka do motolské nemocnice, podle všeho jsou ale jeho zranění lehká. Tato návštěva exekutorů už byla u Erbů – Řepků druhá. Na svého exmanžela je poslala Renáta, které bývalý prvotřídní fotbalista neplatil alimenty na děti. Nepříjemnou situací vyvrcholila krize v manželství, které bylo uzavřeno loni v létě, a i když se Vlaďka snaží fingovanými fotkami předstírat líbánkovou atmosféru, je jasné, jaká atmosféra v černošické vile panuje.