Reality show Malé lásky (TV Nova) umí zaskočit i otrlého diváka. V posledním dílu šokovala všechny diváky matka Kinga. Totálně odrovnala porodní asistentku, když jí řekla, kolik cigaret při těhotenství vykouřila. „Ta ženská málem kouřila i na porodním sále,“ zuří v diskuzi na internetu televizní divačka Marta M.

To, co Kinga před kamerou předvedla, naštvalo spoustu maminek. Novopečená maminka Kinga pochází z Polska, ze kterého se odstěhovala před devíti lety. Tatínek Štefan je zase Slovák. Jejich seznámení bylo neobvyklé, stejně jako průběh příchodu jejich prvního potomka. Tenhle pár se seznámil na Valentýna, ale Kinga byla v té době ještě s úplně jiným partnerem. Ten samozřejmě začal žárlit, že se jeho přítelkyně baví a stýká s někým jiným. Žárlivé scény nezůstaly jen u slov a bývalý přítel na Kingu vztáhl ruku. Ta si tohle chování nenechala líbit a odešla od něj ke Štefanovi, se kterým je dodnes – psali jsme ZDE.

Po natáčení pořadu ale Kinga šokovala ještě jednou. V rozhovoru s redaktory TV Nova přiznala, že je znovu těhotná. Podle svých slov znovu otěhotněla jen 14 dnů po porodu, který jste mohli sledovat v reality show Malé lásky – celý díl show najdete ZDE.

To je samozřejmě celé hrozně nebezpečné. Matka v šestinedělí potřebuje klid. Každý gynekolog vám řekne, že postelové radovánky musí počkat. Někteří lidé jsou ale ve vleku pudů. Tak snad toto těhotenství matka zase celé neprokouří.