Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Sex na veřejnosti: Mladý pár se neubránil touze a muž ohnul přítelkyni přímo uprostřed chodníku

Sex na veřejnosti: Mladý pár se neubránil touze a muž ohnul přítelkyni přímo uprostřed chodníku
Zdroj: twitter.com
Když to na člověka přijde, tak se nedá nic dělat. Tento mladý pár se s tím nepáře. Nepotlačili svoji touhu, a tak si to rozdali uprostřed chodníku. A vůbec jim nevadilo, že je den a kolem jsou domy. Jenže si jich pozorní lidé všimli a vyfotili si je.

Fotografie nadrženého muže a mladé ženy ohnuté v pase obletěla internet. Milenci pochází z města Minsk v Bělorusku a jednoho rána tak probudili místní obyvatele hlasitým sténáním Užívali si to tedy se vším všudy.

Jenže tato fotografie se stala hitem internetu a všichni si z mladých milenců dělají legraci Nemohli vydržet tu chvíli a rozdat si to až doma?

"Prostě to udělej," píše jeden muž v komentářích pod fotografií. "Nikdy nevíš, kdy tě láska a vášeň zasáhnou," píše druhý. Jenže milencům moc do smíchu nebude. Pokud budou vypátráni, zaplatí si vysokou pokutu za výtržnictví

Sex na veřejnosti očividně poslední dobou frčí. V Portugalsku si to v parku rozdával pár středního věku a vůbec jim nevadilo, že vedle nich sedí malá dcera Dokonce je někdo i natočil na kameru. Hned po incidentu byla dcera matce odebrána.

Nedávno se také jeden muž nechal orálně uspokojovat dvěma ženami na balkóně hotelu Tak se oddával hezkým chvilkám, že ho ani nenapadlo, že by je někdo mohl točit na video. A tak se také nevědomky stal hitem internetu. A rozhodně není první ani poslední.

Související články

Další články