Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Sex, drogy & Rock’n’Roll – 3v1 to na Evropě 2 rozjíždí ve velkém!

Sex, drogy & Rock’n’Roll – 3v1 to na Evropě 2 rozjíždí ve velkém!
Zdroj: oficiální zdroj
Předchozí Další
+ Dalších 25 fotografií
3v1 v nové večerní show na Evropě 2 dost přiostřují. Herečka Veronika Arichteva, Nikol Štíbrová a zpěvačka Martina Pártlová se totiž nebojí ani dost intimních témat, a tak to v rádiu docela rozjíždějí. Naposledy se holky pustily do tématu usmiřovacího sexu a řešily, jestli chtějí muži raději tolerantní partnerku nebo hysterickou megeru, co spory eskaluje.

"Já se teda přiznávám, že umím být jako hysterická. Vy to ještě nevíte holky, ale párkrát už jsem příteli zabalila. Asi tak čtyřikrát týdně mu balím. Ale teď už je to blbý. Ten byt je jeho," směje se Nikol Štíbrová (30).

A co se týká sexu po hádce, tak v tom má zase jasno herečka a nyní moderátorka Evropy 2, Veronika Arichteva "Prosím vás kluci, tohle nefunguje. To je jenom ve filmech. Když mě prostě nas…, tak mě nas…, a pak nebudu jako roztahovat nohy. Tohle je jenom v pohádkách. Tak si to prostě ujasněme jednou provždy."

Je evidentní, že 3v1 začínají být v rádiu stejně odvázané jako v onlinu a nuda s nimi zřejmě není ani doma. Jak dlouho jim ale budou takovou otevřenost tolerovat jejich partneři nebo vedení rádia, to se teprve uvidí.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy