Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Sex, drogy, lubrikant! Bývalý zajíček prozradil, jaké to je žít ve vile Playboy. Hugh Hefner zuří!

Holly Madison v době pobytu ve vile Playboy.
+ Další 3 fotografie
Holly Madison (35) byla milenkou Hugha Hefnera (89) pořádně dlouho a stihla tak velmi dobře poznat zákulisí proslulé vily Playboy. Všechny pikantní informace, které za roky soužití nasbírala, nyní zveřejnila ve vlastní knize, již by Hefner nejraději do posledního výtisku spálil.

Ačkoliv Holly Madison vystudovala vysokou školu, Hugh Hefner s ní měl jednat, jako kdyby sotva vychodila základku. „Nezáleželo na tom, jestli mé výroky byly poučené nebo dokonce správné. Když jsem to řekla já, tak to muselo být prostě špatně,“ píše ve své knize.

Každá z dívek, která ve vile žila, například dostávala kapesné 1000 dolarů jen na oblečení. To byla ale dle Holly jedna z mála výhod, které se zajíčkům dostávalo. Hefner byl totiž jinak velmi panovačný a musel schválit cokoliv, co se pobytu dívek ve vile týkalo. Vše od barvy stěn až po koberečky podléhalo jen a jen jemu.

Majitel Playboye sice pořizoval svým zajíčkům luxusní auta, ale vždy jen na leasing. Zajistil si tak, že v nich dívky prostě jednoho dne neodjedou.

Většina žen se údajně sexuálně nespokojila jen s Hefnerem, a tak si bokem užívaly s o mnoho let mladšími muži. Mezi milence dívek prý patřil i zpěvák Kid Rock nebo bývalý manžel Jennifer Lopez Cris Judd.

Drogy byly na každodenních večírcích běžné. Sama Holly tvrdí, že se jich nikdy nedotkla, ale tráva prý byla všude a jednou, když přišla do svého pokoje, tak v něm našla jiné zajíčky a spoustu pervitinu. Hefner jim prý navíc před povinnými večírky v nočních klubech rozdával Metakvalon (Quaaludes).

Ostatní dívky jí také nabízely, jestli by nechtěla dělat luxusní prostitutku. Jejich argumentem bylo, že to přece dělají všechny…

Kniha je opravdu plná informací, které by Hefner raději rozhodně nezveřejňoval. Holly se totiž například svěřil s tím, že se jednou schylovalo k tomu, aby Paris Hilton byla hlavní hvězdou speciálního vydání Playboye. Její matka to ale zatrhla s tím, že by ji vydědila.

Pověsti o nezřízených orgiích ve vile jsou pravděpodobně pravdivé. Madison tvrdí, že v každé místnosti byl dětský olejíček, lubrikant a ubrousky. To proto, že i přes pokročilý věk myslel Hefner na sex neustále. První styk s ním si ale ani moc nepamatuje. Holly měla stát v kroužku okolo Hefnera, zatímco on masturboval, a následně se na něm postupně s ostatními děvčaty střídat. Pro ni to prý ale zrovna úžasný zážitek nebyl. Jediné, co si pamatuje ze samotného aktu, je jeho těžké tělo.

Mohlo by vás zajímat

Další články