Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Sesuv půdy v Kolumbii prý odhalil Ježíše Krista! Vidíte ho také?

Ne každý je schopen Ježíše ve svahu najít.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
V dnešní době vám ke stvoření zázraku stačí opravdu málo. Někde dokonce i obyčejný sesuv půdy. V kolumbijské oblasti Putumayo se kvůli němu od minulého týdne srocují obrovské davy.

Sesuv půdy totiž odhalil obličej připomínající Ježíše a křesťané z širokého okolí to zkrátka musí vidět. Pohled na obličej Ježíše Krista je totiž zatraceně vzácná věc.

Místní si jsou ale naprosto jistí, že tenhle sesuv půdy je prostě zázrak.

Souhlasí s tím samozřejmě i majitelé příslušných pozemků a dle křesťanské tradice se rozhodli vybírat poplatek za to, že se na Ježíše můžete jít podívat.

Davy fanoušků populárního kazatele ale na peníze nehledí a do oblasti jich míří čím dál tím více. Do celé situace se tak musela zapojit i policie, která na místě kontroluje celou situaci a případné příliš vášnivé modlení příchozích.

„Jestli v Ježíše věříte, tak ho zkrátka uvidíte!“ prohlásil Ximeno Rosero Arango. Jeden z mnoha lidí, kteří se vydali na pouť za sesuvem půdy.

Zbytek světa ale Kolumbii zázrak příliš nevěří a připomínají ostatní zjevení Ježíše na toastech, brambůrkách či jiných pochutinách.

Související články

Další články