Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

SESTERSKÁ LÁSKA: Dvojčata se při narození držela za ruce. Neuvěříte, co dělají po dvou letech

Holčičky se drží za ruku i po dvou letech!
+ Další 3 fotografie
Když se dvojčata Jenna a Jillian Thistlethwaite před dvěma lety narodila, držela se za ruce. Všichni tenkrát zůstali stát s otevřenou pusou. Nyní jsou si holčičky blíže než kdy jindy a nedají bez sebe ani krok.

Před dvěma lety, když se dvojčata při narození držela za ruce, byli doktoři v úžasu. Teď jsou si holčičky Jenna a Jillian bližší než kdykoli jindy. Nedokáží se od sebe odloučit a jejich pouto je mnohem pevnější než kdy dříve.

Dvojčata se narodila 9. května 2014 v Ohiu ve vzácném stavu, kdy sdílela stejný plodový vak v děloze své matky, což se stane jednou z deseti tisíc případů. Holčičky se narodily 45 sekund po sobě, a jakmile k sobě byly dostatečně blízko, chytily se za ruce.

Všichni na porodním sále ztratili řeč. Teď uplynuly dva roky a moc se toho nezměnilo. Holky jsou stále nerozlučné. „Občas, když jde manžel do obchodu, vezme si jedno z dvojčat a já to druhé,“ říká jejich matka.

„Když se tak stane, obě se velmi rozčílí a vzájemně se na sebe pořád ptají. Jsou si velmi blízké,“ dodává jejich matka Sarah, která kvůli komplikacím musela zůstat 57 dní v nemocnici. Podívejte se do fotogalerie, jak holčičky vypadají dnes.

Mohlo by vás zajímat

Další články