Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Seriálový kruťák Knobloch z Ulice už nemůže jít v civilu ani na nákup! Co na něj pokřikují fanatičtí diváci, kteří nevědí, že je to jenom jako?

Jiří Štrébl terorizuje v seriálu Evu Toužimskou a nakupující v Tescu
si myslí, že je to všecko doopravdy, ale není, je to jenom jako.
Zdroj: Nova

Včerejší curlingové setkání hvězd TV Nova se muselo na poslední chvíli obejít bez nemocného herce Jiřího Štrébla, který v seriálové Ulici představuje megazáporáka Knoblocha, který terorizuje Vandu Hybnerovou alias Evu Toužimskou, a to tak vydatně, že podle produkce začíná dost trpět v reálném životě.

Nejmenovaný člen produkce seriálu, kde patří v zákulisí dobrák Štrébl k nejoblíbenějším kumpánům štábu, nám k tomu řekl: „Jirka dost trpí tím, že lidé si spojují herce a seriálovou postavu. Bojí se už chodit do Tesca tam u něj, kde je zvyklý, protože na něj pokřikují nakupující, že je hajzl.

Štrébl přitom „na place“ za zlouna Knoblocha ještě podle našeho zdroje bojuje jako lev: „Neví se, že scénáristé píší Knoblocha ještě horšího, než pak v reálu je. Jiří se snaží té postavě pomoci alespoň tím, že doslova nehraje takovou zrůdu, jako má, ale všelijak Knoblochovy projevy mírní, kdyby to úplně opustil, tak snad nemůže vyjít z domu.“

Sympatický herec z Prahy představuje v seriálu skutečnou bestii, manipulativního primitiva, jehož čas je přesně vyměřen a jehož projevy mají v nejbližší době gradovat, takže si Jiří asi bude muset nechat nákupy nosit domů. Než lidé zapomenou. A to evidentně chvíli potrvá.

Související články

Další články