Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sen každého muže se změnil v boj o přežití: Tři ženy sexuálně napadly mladého fotbalistu!

Tohle je trojice útočnic.
Zdroj: Facebook.com
Každý muž určitě někdy snil o znásilnění dominou nebo také o sexu s více dívkami. Někdy se to ale může vymknout kontrole a nastane skandál. To je případ sexuálního napadení v Anglii. Tam zaútočily na nejmenovaného fotbalistu hned tři dívky!

Anglie řeší hodně nepříjemný skandál, do něhož je zatáhnutý nejmenovaný fotbalista. Paradoxem je, že právě on je obětí! Útočnicím dokonce hrozí i odnětí svobody, nyní vše řeší soud v Prestonu.

Vše začalo hodně povedeným večírkem plným alkoholu. Dvacetiletý čutálka, jehož identita zatím nebyla odhalena, narazil v baru na tři dívky a nakonec skončil v bytu jedné z nich. To ještě netušil, jaký záměr s ním mají.

Na bytě se pokračovalo v pití tvrdého alkoholu a skončilo to tím, že muž omdlel. Dívky kolem něj následně začaly tancovat, následně mu ostříhaly vlasy a začaly nad ním krájet zeleninu. Jedna z nich se následně s nůžkami v ruce rozhodla, že by mu je mohla strčit do zadku.

Fotbalista následně prožil hodně nepříjemné momenty, naštěstí ale z celého incidentu vyvázl bez zranění. Obžalované dívky přiznaly u soudu sexuální obtěžování, ovšem útok nůžkami odmítly. K vynesení rozsudku dojde v lednu, do té doby budou všechny tři dívky v registru sexuálních útočníků!

Související články

Další články