Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Selfie vyčerpaného hasiče, která obletěla svět: Poslal ji své ženě, teď díky ní vznikla sbírka!

Selfie jednoho z kalifornských hasičů.
Zdroj: Profimedia.cz

Opakuje se to každý rok. V Kalifornii, a hlavně v San Diegu, začnou touhle dobou zuřit obrovské požáry, které zaměstnávají všechny sbory po dobu několika týdnů.

San Diego se změní v ohnivé peklo a bohužel se občas i stane, že hasiči přijdou o život. Právě proto vznikla tahle selfie, kterou zaslal Tim Bergon své ženě, aby věděla, že je v pořádku.

Usměvavý hasič odpočívá s totálně vyčerpanými kolegy po několikahodinovém boji s požárem, a přestože Bergon neměl v úmyslu dělat z tohoto krocení ohně nějaký povyk, jeho rodinný přítel vyvěsil Timovo selfie na sociální síť a po Twitteru se šíří jako lavina.

Snímek má své neobvyklé kouzlo a hlavně si spousta lidí, kteří nejsou z oboru, neuvědomují, jak opravdu náročná a nebezpečná práce to je, i proto je tak mohutně na Facebooku a na Twitteru sdílen, jelikož zachycuje tyhle hrdiny, a pro každého z nás je hasič hrdina, jako vyřízené a unavené taky jenom lidi.

A navíc tahle selfie prospěla dobré věci. Monica Calles, manželka Tima Bergona, potvrzuje, že lidé její rodině sami od sebe začali posílat peníze a uspořádali takovou provizorní sbírku. Co s penězi bude? Monica a Tim si je nenechají, všechny prostředky půjdou na nákup občerstvení a dobrého piva pro kalifornské hasiče.

Související články

Další články