Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Selena Gomez, jak ji nikdo nezná: Bez make-upu, s mastnou hlavou a naducanými tvářemi

Selena Gomez na sobě tentokrát moc nezamakala.
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další
+ Dalších 36 fotografií
Takhle fanoušci Selenu Gomez (25) rozhodně neznají. Zpěvačka si většinou dává hodně záležet na tom, jak vypadá, když jde zrovna ven. Tentokrát to ale moc nevychytala. Když se vracela z fitka, tak na sebe upozornila hlavně mastnou hlavou, plnými tvářemi a nenamalovanou tváří. Vykrmuje si ji snad přítel Justin Bieber (24), a tak musí trápit své tělíčko v posilovně?

Selena Gomez není jenom nadaná, ale také velmi krásná. Kromě zpěvu se sem tam objeví na titulní stránce prestižních amerických časopisů a leckdo by si ji mohl klidně splést s modelkou. Fanoušci po celém světě zpěvačku naprosto zbožňují.

Že je Selena velmi výjimečná žena, si za pět minut dvanáct naštěstí stihl uvědomit i Justin Bieber a snažil se udělat všechno proto, aby ho kráska vzala na milost. To se mu nakonec podařilo a v současné době oba dva prožívají hodně zamilované období.

Po obnovení jejich vztahu začali lidé okamžitě spekulovat o tom, zda dvojice nepomýšlí na rodinu. To zatím ale není na pořadu dne. Selena už není tak roztěkaná a nejistá. Proto si s klidem dovolí vyrazit na veřejnost bez make-upu.

Tentokrát byla nachytána, když odcházela z fitka, a někteří z přítomných lidí ji téměř nepoznali. Neupravená, mastné vlasy a naducané tváře. Že by si ji snad Justin začal vykrmovat, a proto musí makat v posilovně?

Podívejte se do galerie na to, jak zpěvačka vypadá, když zrovna nemá svůj den a když vyrazí do společnosti. Je to rozdíl, že? Ale přesně za tohle ji fanoušci zbožňují. Nehraje si na nafrněnou celebritu a lidem ukazuje, že i ona je obyčejný člověk s každodenními problémy.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy