Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Šéfka primácké ženské mafie Partyšová zřejmě končí v Top Staru: Kokta už to potvrdil! Známe podrobnosti!

Gábina se stále ještě kvůli Pepovi nezastřelila, ale vyloučit se to nedá.
Zdroj: Herminapress.cz

Gábina Partyšová (34) se chystá odejít z Top Staru! Informace, která už několik týdnů koluje pražskými redakcemi, ale nikdo ji nechce napsat, protože zní jako nesmysl (Gábina nikde odnikud neodchází, naopak, všude přichází), je konečně oficiálně potvrzená!

"Je to pravda, plánujete to už tři měsíce," řekl týdeníku Spy Pepa Kokta (55) a dodal, že Partyšová je dlouhodobě nespokojená s tím, jak málo může Top Star ovlivňovat (překlad: "Dávají mi tam málo píárek").

Realita ale může být jiná. Partyšová má v televizi velké slovo a Top Staru prý v jeho současné podobě zvoní hrana s Gábinou nebo bez. Ta tak možná jen nechce být u zrušení pořadu.

Moderátorka a slavná švagrová Ornelly Štikové (20) se však zároveň chystá rozjet obrovskou rozhlasovou show na jistém pražském rádiu, k čemuž jako obvykle přizvala legendu česko-slovenské gaypornoscény Jara Slávika a navíc i vrabci na střeše už si cvrlikají o jejím pohádkově bohatém novém příteli.

Informaci o výpovědi Partyšové tedy můžete věřit, jen Prima ji zatím oficiálně potvrdit nemůže, doteď totiž podle našich práskačů nemá od Gábiny nic oficiálně a navíc nemá za Gábinu náhradu. Nebo má, ale to s Mahulenou si nechává jako překvápko...

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy