Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Šéfka primácké ženské mafie Partyšová zřejmě končí v Top Staru: Kokta už to potvrdil! Známe podrobnosti!

Gábina se tváří, že páchá mediální sebevraždu, ale opak je zřejmě
pravdou.
Zdroj: Herminapress.cz

Gábina Partyšová (34) se chystá odejít z Top Staru! Informace, která už několik týdnů koluje pražskými redakcemi, ale nikdo ji nechce napsat, protože zní jako nesmysl (Gábina nikde odnikud neodchází, naopak, všude přichází), je konečně oficiálně potvrzená!

„Je to pravda, plánujete to už tři měsíce,“ řekl týdeníku Spy Pepa Kokta (55) a dodal, že Partyšová je dlouhodobě nespokojená s tím, jak málo může Top Star ovlivňovat (překlad: „Dávají mi tam málo píárek“).

Realita ale může být jiná. Partyšová má v televizi velké slovo a Top Staru prý v jeho současné podobě zvoní hrana s Gábinou nebo bez. Ta tak možná jen nechce být u zrušení pořadu.

Moderátorka a slavná švagrová Ornelly Štikové (20) se však zároveň chystá rozjet obrovskou rozhlasovou show na jistém pražském rádiu, k čemuž jako obvykle přizvala legendu česko-slovenské gaypornoscény Jara Slávika a navíc i vrabci na střeše už si cvrlikají o jejím pohádkově bohatém novém příteli.

Informaci o výpovědi Partyšové tedy můžete věřit, jen Prima ji zatím oficiálně potvrdit nemůže, doteď totiž podle našich práskačů nemá od Gábiny nic oficiálně a navíc nemá za Gábinu náhradu. Nebo má, ale to s Mahulenou si nechává jako překvápko…

Související články

Další články