Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Šedesátnice Zuzana Bydžovská dodnes neodpustila Etzlerovi nevěru. Bojkotovala nařízení soudu

Zuzana Bydžovská: Dodnes neodpustila Etzlerovi nevěru
Zdroj: showpix
+ Další fotografie
NAROZENINY

Držitelka několika Českých lvů Zuzana Bydžovská slaví kulaté 60. narozeniny. O svém soukromí herečka moc nemluví a její osobní život je zahalen tajemstvím. Ví se o ní ale, že nikdy nedokázala odpustit Miroslavu Etzlerovi, se kterým má syna, jeho nevěru!

Herečka Zuzana Bydžovská pochází z lékařské rodiny, ona však nejraději trávila dětství na venkově u své babičky, kde mohla brouzdat přírodou a mít okolo sebe zvířata.

Démoni Zuzany Bydžovské

Její rodiče se rozvedli a Zuzana odjedla s matkou do Prahy, ta se ale časem vydala hledat štěstí do Ameriky. Tam za ní její dcera létala, pokaždé ale trpěla, protože jí létání nebylo zrovna po chuti.

Když Bydžovská dostudovala, vrhla se k divadlu. Angažmá získala v Divadle Na zábradlí a pak kývla i na nabídku Národního divadla. Tam však vydržela jen dva roky, protože sama zjistila, že se lépe cítí na menší scéně, kterou nabízí třeba Divadlo Kalich či Ungelt.

Bydžovská v určité fázi svého života propadla kouzlu alkoholu, cigaret a pobytu v hospodách. Brzy si to však uvědomila, a tak tato éra netrvala moc dlouho.

Bydžovská a Etzler

Své soukromí si velmi střeží. Ví se však, že jejím prvním mužem byl grafik Jaroslav Pružinec, se kterým má dceru Doru. Pak jí padl do oka sukničkář a herec Miroslav Etzler, se kterým má syna Christiana.

Jenže jejich láska moc dlouho nevydržela, protože Etzler začal pokukovat po herečce Vilmě Cibulkové a Zuzanu začal podvádět. Od rodiny odešel a Bydžovská mu to nikdy nedokázala odpustit. Bojkotovala i setkání syna s otcem, která byla nařízená soudně. Jedinou úlevou jí mohlo být, že Etzler nevydržel ani s Cibulkovou a poté ani s Radkou Pavlovčinovou a dalšími.

Zuzana Bydžovská bere samotu jako součást svého života. Ovšem pořád se jí velmi daří v práci a radost má i ze svých dvou dospělých dětí. Její dcera Dora odjela za babičkou do zahraničí, skvěle vypilovala angličtinu a nyní je známou autorkou reklamních textů.

Bydžovská si na dálku adoptovala i dvě děti z východní Afriky – chlapce a dívku. „Jsem ráda, že jsem takhle mohla pomoct. Nejde jen o to, že se dítě může dostat do programu. Je to pomoc i celé jeho rodině,“ řekla pro Sedmičku. „Nejsem člověk, který může zaštítit nějakou organizaci, ale takhle konkrétně vím, že to má smysl,“ dodala herečka.

Související články

Další články