Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Sebevražda a dopis na rozloučenou!? Uštknutá žena chovala mambu v kleci pro andulky

Žena chovala mambu v kleci na andulky!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 23 fotografií
Stav uštknuté ženy z pražských Hlubočep se nelepší a mamba zelená je pořád nezvěstná. Všechno nasvědčuje tomu, že její majitelka plánovala sebevraždu. Smrtelně jedovatého hada totiž nechovala ve speciálním teráriu, ale pořídila si obyčejnou klec na chov ptáků a hlodavců.

Nešťastná náhoda, nebo sebevražda? Všechny stopy v případu uprchlé mamby zelené v pražských Hlubočepích ukazují na druhou možnost. Uštknutá žena stále leží v nemocnici a její stav se nelepší.

Lékaři už vědí, co se dělo předtím, než had ženu uštkl. Spekuluje se o tom, že zanechala dopis na rozloučenou. Smrtelně jedovatou mambu navíc chovala v obyčejné kleci na ptáky a hlodavce. S informací přišel deník Blesk.

Pátrání po mambě v pátek utichne, policisté dají hadovi den klidu. Po domě totiž rozmístili tepelné pasti, do kterých by se měl had chytit, pokud je ještě naživu. Podle odborníků je ale devadesátiprocentní pravděpodobnost, že už je po smrti.

Související články

Další články