Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Seberte jim občanky: Lounová je s Žitem 44 v Africe, díky mentálnímu tréninku šnorchlují se žraloky a propagují Zlatého draka!

Olga se potápí s tygřími žraloky, na což má mentální trénink a ve volných chvílých se snaží sdělit bulváru, že má novýho kluka.
Zdroj: Facebook

Zpěvačka Olga Pytlounová (32), známější pod uměleckým jménem Lounová, si oblékla mikinu s runami a kšiltovku s runami a odletěla do JAR, kde společně se svým zaměstnavatelem, kejklířem Žitem 44 (44) natáčí s F. A. Brabcem celovečerní film, který bude sloužit jako propagační dílo ke koučingovému systému Zlatý Drak.

Že se neorientujete? Nic si z toho nedělejte, my taky ne. Ale vzhledem k tomu, že brzy všichni prozřeme a ze Zlatého Draka bude jistě velká věc, nemusíme se tím trápit.

Pytlounová s Žitem každopádně šnorchlují se žraloky. A i když zrovna ti tygrovaní mohou být teoreticky nebezpeční, Olina se bát nemusí, protože, jak prohlásila do kamer při odletu na Letišti Václava Havla, "má na to mentální trénink". Takže pohodička.

O podivném projektu, kterému už jsme věnovali prostor, když Žito 44 v plaveckých šortkách šel společně se třemi čaroději vstříc temné hlubině, se toho zase tolik neví. Ale jistě bude jasno po uvedení díla a spuštění internetové "hypnokoučingové školy" na konci roku.

Zajímavé je, že krom Žita 44, který má svůj svět, a Pytlounové, která by bez Žita neměla na složenky, se na akci podílejí známá jména. Krom hvězdného F. A. Brabce (nevěří na runy tutově ani za mák, ale hypotéka se neptá) se v různých demosnímcích objevuje třeba česká bojovnická hvězda K1 Ondřej "Spejbl" Hutník a další.

Projekt Zlatý Drak bude prostě velká věc a z Olgy Pytlounové jistě udělá velekněžku a milionářku. Jen jsme chtěli poprosit, ať nám už podprahově necpe toho svého nového přítele, nás to fakt nezajímá. My ji chceme vidět s Žitem a šnorchlem při čarodějnickém koučingu a kejklích, to je větší bžunda.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy