Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Schvalovala Žilková znásilňování německých žen? Na ministrovu manželku je podáno trestní oznámení!

Veronika Žilková hovořila o tom, že Evropanky kvůli svému oblečení
uprchlíky sexuálně stimulují.
Manželka ministra obrany Martina Stropnického má pořádný problém. Na Veroniku Žilkovou bylo podáno trestní oznámení kvůli tomu, co uvedla na adresu znásilněných žen v Německu.

Veronika Žilková se rozpovídala ve velkém rozhovoru pro jeden menší portál. A nyní z toho má pořádný problém. Je na ni podáno trestní oznámení.

„Není to sexuální agrese, ale silný pud přírody. I mnoho evropských žen časem svůj pud určitě bude směřovat k novým samcům,“ uvedla Žilková v rozhovoru pro Parlamentní listy.

Organizace proti multikulturnímu fanatismu nyní na Žilkovou podala trestní oznámení. Organizace se domnívá, že se může jednat o schvalování trestného činu.

Ministrova manželka je ale v klidu a z trestního oznámení si nic nedělá.

„Z čeho bych mohla být obviněna? Četla jste ten článek? Já přece jakékoli násilí, především sexuální, odsuzuji, protože jen u nás je každý rok znásilněno sedm tisíc žen, což je šílené číslo. Pokud ale někdo ten článek četl v rasistické náladě nebo vytrhl z kontextu, pak to samozřejmě může vyznít jinak, což ale není totožné s tím, co já si myslím,“ uvedla Žilková v rozhovoru s redaktorkou Blesku.

Mohlo by vás zajímat

Další články