Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Schizofrenik Heidinger brutálně zavraždil svoje rodiče. Nikdy nebyl ve vězení a nyní zmizel neznámo kam!

Heidinger je nebezpečný!
Zdroj: facebook.com
Schizofrenik Jan Heidinger z Českých Budějovic v roce 2010 brutálně zavraždil svoje rodiče, ale ve vězení nikdy nebyl. Skončil "jen" na 3 roky v psychiatrické léčebně v Bohnicích a poté byl propuštěn do ambulantní léčby. V lednu ji ale přerušil a zmizel neznámo kam!

V únoru roku 2010 psychicky nemocný Jan Heidinger brutálně zavraždil svoje rodiče, hudebníka Pavla Malhockého a jeho ženu. Matce vystřelil obě oči a otčíma pobodal nožem a pak ještě zastřelil. Rodiče ohrožoval několikrát, a dokonce na něj zavolali policii. Nakonec se k rodičům vloupal přes balkon a brutálně je zavraždil. Celou tragédii viděly i jeho sestry, které nechal utéct.

Kriminalisté muže dopadli, ale místo do vězení ho poslali do psychiatrické léčebny do Bohnic. Muž byl prý při vraždě nepříčetný a lékaři mu diagnostikovali paranoidní schizofrenii. V psychiatrické léčebně skončil pouze na tři roky. Poté mu byla doporučena ambulantní léčba, na kterou nejdříve poctivě docházel.

Jenže letos v lednu ji ukončil a zmizel neznámo kam. Svoje jméno si změnil na Reitinger a na Facebooku má zveřejněno, že žije v Mogadišu v Somálsku. Jestli tam ale opravdu je, zatím nikdo netuší. Na Facebooku se fotí s pohlednými dívkami, které zřejmě vůbec netuší, že je vrah.

Může být totiž klidně i v Česku, z čehož mají strach jeho dvě sestry a bratr. Podle reportérů pořadu Očima Josefa Klímy si muž nepřišel pro plánovanou dávku léků, a tak je bez ní hodně nebezpečný. Nikdo netuší, kde by mohl být. Muže ale hledá policie a skončí zpět v Bohnicích.

Související články

Další články