Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Scéna jako z hororu: Odříznutá hlava striptérky (†19) vypadla z 12. patra, našly ji děti

Zdroj: profimedia.cz
vražda
Policie z ruského města Čita nyní vyšetřuje brutální vraždu devatenáctileté striptérky Elizavety, jejíž rozsekané tělo bylo vyhozeno z 12. patra tamního věžáku. Krvavé oblečení a odříznutou hlavu našly zděšené děti, které si hrály před domem. Z případu je podezřelý osmatřicetiletý muž, který byl údajně Elizavetiným přítelem.

Byla to scéna jako z hororu. Dospívající mladík Igor Šalev (15) byl se svými kamarády před domem, když v tom začaly padat kusy lidského těla z balkonu. "Bylo to velmi strašidelné, nejprve dopadly zakrvavené šaty a potom odříznutá hlava," uvedl mladík ruským médiím.

Město Čita, které se nachází v Rusku na Dálném východě, zůstává otřesené. Z brutální vraždy devatenáctileté striptérky je podezřelý osmatřicetiletý majitel bytu, ze kterého byly ostatky ženy vyhozeny. Údajně to byl Elizavetin přítel a ve chvíli, kdy se na něho dobývala policie, rozsekané části těla ženy začal vyhazovat z balkonu. Informuje o tom britský deník Metro.

Elizaveta pracovala jako striptérka ve známém klubu Zažigalka. Její kamarádka na sociální síti oznámila, že na pohřeb Elizavety nejsou peníze a žádá o pomoc veřejnost. Striptérka prý vyrostla v sirotčinci a žila s babičkou. Na Elizavetině profilu na sociální síti byl po její smrti napsán zvláštní status. "Nikdo nezemře jako panna či panic, život zrví každého."

Související články

Další články