Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Scarlett Johansson je už v pátém měsíci těhotenství a pořád točí. Podívejte se, jak jí roste bříško!

Zdroj: Profimedia.cz

Kolem těhotenství Scarlett Johansson (29) se dlouho mlžilo. Až když nedávno filmová produkce snímku Avengers: Age of Ultron potvrdila to, že čeká dítě, nebyl už důvod něco tajit.

Krásná herečka, která čeká dítě s francouzským novinářem Romainem Dauriacem, se nyní objevila na premiéře snímku Captain America: Návrat prvního Avengera a na rudém koberci zářila štěstím. V upnutých peplum šatech s korzetem, který zdůrazňoval dekolt, vypadala Scarlett famózně.

Okamžitě se ale objevily pochybnosti, jak bude moci Scarlett pokračovat v natáčení dalšího dílu. „Moje první reakce na to, když jsem se dozvěděl, že je Scarlett těhotná, byla, že jsem jí pogratuloval, a moc jí to přeju. No a co se natáčení týče, budeme muset trošku upravit role některých postav. Našim hlavním cílem je, aby nebylo poznat, že Černá vdova je těhotná,“ řekl v jednom rozhovoru producent Marvel studios Kevin Feige.

Zakrýt těhotenské břicho postavy Černé vdovy, kterou herečka ztvárňuje, tak bude možné například úpravami v následné postprodukci nebo si ve snímku zahraje více jejích dublérů.

Související články

Další články