Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Šaty za půl milionu a dvaceticentimetrové podpatky na zabití!

Zdroj: oficiální zdroj
Nosit některé šaty na módních přehlídkách může být o strach. To když vás slavný návrhář obleče do šatů, které stojí majlant, a ještě kvůli jejich střihu musíte chodit prakticky na chůdách.

Podobnou situaci zažila česká modelka Tereza Jelínková, když na přehlídce slavného módního návrháře Roberta Cavalliho oblékla šaty, které v přepočtu vyšly na pěkného půl milionu korun. „Za tu dobu, co se modelingu věnuji, už jsem na sobě měla spoustu zajímavých modelů, některé byly tak drahé, že by člověk na molo nejraději vyšel se dvěma bodyguardy, protože za všechny ty drahokamy cítí odpovědnost,“ směje se Tereza Jelínková, kterou si Cavalli už poněkolikáté vybral pro její vysokou postavu.

Většina jeho modelů se totiž vyznačuje tím, že jsou neskutečně dlouhé a některé modelky si při jejich předvádění musí brát až dvaceticentimetrové podpatky. Což ale nebyl Terezin případ. „Jsem ráda, že mi příroda dala moji výšku, protože některé příhody, které holky s nelidsky vysokými podpatky mají, jsou až tragikomické. Nakonec znáte to sami – všechny ty pády na molu, kdy část obecenstva trne, většina se směje a chudák modelka se snaží zvednout a důstojně odejít. Mně se něco takového naštěstí ještě nestalo.“

Jak už bylo řečeno, se slavným italským návrhářem Robertem Cavallim, který byl před časem v rodné Itálii oceněn vysokým státním vyznamenáním za přínos světové módě, nespolupracovala poprvé a obdivuje, jak jsou jeho modely elegantní, lehké a velmi příjemně se nosí. „Splynou s vámi, jako by byly vaší kůží. Jen na ně musíte mít adekvátní výšku, abyste v nich na ulici nemusela vycházet na chůdách,“ říká s nadsázkou Tereza.

Související články

Další články