Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Šárka Grossová nemá ani na chleba, tak musela jít makat! Co se stalo s milionovým dědictvím?

Šárka šla do práce hlavně kvůli tomu, aby její dcery nestrádaly.
+ Další 2 fotografie
Byla zvyklá žít na vysoké noze, utrácet za kabelky, oblečení, šminky... Jenže na to už dávno musí zapomenout. Vdova po expremiérovi Stanislavu Grossovi Šárka se musí teď začít pořádně otáčet, aby nemusela s dcerami žít v bídě a jíst suchý chleba. Dokonce musí pracovat! Chudinka...

Kvůli průtahům s dědickým řízením je momentálně Šárka Grossová švorc. S nenadálou životní situací se musí kvůli dětem co nejdřív otřepat a začít vydělávat peníze, aby holky neskončily na ulici.

Do práce jde po dlouhých dvanácti letech, přesně od doby, co se Gross stal premiérem a z nenápadné blondýnky se stala žena v domácnosti. Předtím pracovala jako manažerka ve firmě specializující se na podomní prodej kosmetiky.

„Měla jsem tu práci moc ráda. Na druhou stranu jsem se místo toho začala doma věnovat dcerám Denise a Natálii a rozhodně jsem se necítila prázdná. Našla jsem si svoje místo,“ svěřila už dříve Blesku Grossová.

Jenže život celé rodiny se obrátil vzhůru nohama před více než rokem, kdy 16. dubna 2015 Stanislav zemřel na následky amyotrofické laterální sklerózy. Šárce najednou zůstalo jen vybílené konto po zesnulém manželovi a další majetek je stále zablokován kvůli dědickému řízení. Prostě zůstala na mizině i s dcerami Denisou a Natálií. Sice holky už si díky účinkování v divadlech nějaké peníze vydělají samy, tak Šárce nezbylo nic jiného než teď nastoupit do práce.

„Chci se opět vrátit k podnikání. Je to jeden z nejetičtějších byznysů, co jsem poznala, a mnoho přátel mi zůstalo právě tam,“ řekla vdova pár měsíců poté v exkluzivním rozhovoru pro Blesk.

Zatím nastoupila do práce jako školitelka prodejních dovedností, ale už přemýšlí, v čem by mohla začít podnikat, aby si zas mohla žít na vysoké noze, jak byla zvyklá.

Mohlo by vás zajímat

Další články