Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Sandy a Danny z Pomády zase spolu! Co chystají ke čtyřicátému výročí filmu?

Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Napadlo vás někdy, co dělali Danny a Sandy po střední? Nás tedy jo! Nestárnoucí šlágr Pomáda, který milují snad všechny generace, bude příští rok slavit čtyřicáté výročí! Hlavní hvězdy Olivia Newton-John a John Travolta se nedávno sešli, aby spolu naplánovali, čím toto výročí oslaví. Dočkáme se snad pokračování Pomády s původními herci? To by byla ovšem docela pecka!

Trhák Pomáda, který v kinech urval, co se dalo včetně rodidel žen všech generací, zná opravdu každý. Každý si rád zatrsá na výběr pecek z Pomády a pořádně si užije tu závěrečnou scénu. Především každý, který před tím požil pár panáků.

Představitelé hlavních hrdinů John Travolta a Olivia Newton-John k sobě mají i po létech velmi blízko. Několikrát v médiích otevřeně přiznali, že se do sebe nejednou v minulosti zamilovali. Aby ne, jsou sladcí jako cukrová vata i po těch letech

Kamarádí se od roku 1978, kdy Olivii Travolta k roli musel přesvědčit. Ta byla už v té době úspěšná zpěvačka, ale hrát v americkém filmu se bála kvůli svému australskému přízvuku Ten byl pro roli Sandy ale naštěstí žádoucí. A tak vznikla láska jak trám, tedy alespoň ve filmu. V reálu to spolu herci sice nikdy dohromady nedali, ale prostě jim to vidíte na očích.

Tentokrát se sešli, aby připravili překvapení pro fanoušky Pomády na příští rok. V médiích zatím sice nic konkrétního neprozradili, ale prý to bude pecka Tak jo, perte to do nás! Danny a Sandy nás roztančí v každém věku! Obzvlášť když se blíží The suuummer niiiights!!!!

Související články

Další články