Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Sandokan Kabir Bedi slaví 70 let: 5 věcí, které jste o herci nevěděli!

Tenhle muž se jako první Ind dostal z Bollywoodu do Hollywoodu.
Ženy mu padaly k nohám, muži obdivovali jeho chrabrost. Herec s indickými kořeny Kabir Bedi (70) se objevil v televizi poprvé v osmdesátých letech a od té doby je na obrazovkách stálicí.

Herci se přezdívalo Tygr z Malajsie a jeho exotický vzhled dostal do kolen mnoho divaček. Nejvíce se proslavil v roli Sandokana. Tenhle dobrodružný seriál si i u nás získal tisíce fanoušků. Kabira zná z této role každý, co ale o herci ještě nevíte?

  1. Jeho současná manželka Parveen Dusanj je o 29 let mladší než on. Dokonce je mladší než jeho dcera z předchozího vztahu. Ta kvůli tomu s otcem nemá dobré vztahy.
  2. Jeho jediný syn Siddharth spáchal sebevraždu. Trpěl schizofrenií a těžkými depresemi. Bylo mu pouhých 26 a za svůj život vyzkoušel léky i východní medicínu. Bohužel nic nezabralo.
  3. Je to jediný bollywoodský herec, který se dostal do akční bondovky! Zahrál si ve filmu Chobotnička, a to rovnou pořádného záporáka! Jako zloduch Gobinda bojoval s Bondem, kterého hrál Roger Moore, na střeše letadla a nejslavnějšímu agentovi nakonec v boji podlehl. Kromě toho se objevil i v seriálu Dynastie, detektivce To je vražda, napsala nebo po boku Davida Hasselhoffa.
  4. Kabir se domluví plynně hindsky, anglicky a italsky.
  5. V Německu dostal cenu časopisu Bravo, ale to hlavní vyznamenání mělo teprve přijít. V jeho milované Itálii mu udělili dokonce rytířský řád. Tak to už je co říct.

Mohlo by vás zajímat

Další články