Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Samozvaný motivátor Plavec dostal za uši! A tento drsný vzkaz si nedá za rámeček ani provokatér MikeJePan

Mají se rádi asi jako Rusové a Američani za studené války.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 9 fotografií
V českém showbyznysu existují různé spory. Občas po sobě plivnou jedovou slinu modelky, najdou se hašteřice herců, teď je tu skvělá slovní kočkovačka mezi moderátorem Petrem Vojnarem a jakýmsi youtuberem a nejnudnějším motivátorem na světě Janem Plavcem. Tihle dva se mají rádi asi jako Rusové s Američany za studené války... Jenže hozenou rukavici sebral Vojnar velmi obratně a dává mladíkovi vše pořádně sežrat. Důvod? Je to kámoš známého provokatéra městských strážníků Mike Pohoda Oganesjana a navíc si moderátora vzal do své pusinky!

Tenhle trojúhelník aktuálně baví český internet. Mezitím, co Plavec je pravou rukou Pohoda Oganesjana (MikeJePan) a sekunduje mu na každém videu, kde figuruje Městská policie, Vojnar (40) si pohrává s inteligencí obou po svém. Pouští se do nich ve svých videoblocích, která mají celkově zajímavou sledovanost, a rozhodně v nich oba hochy nešetří.

Aktuálně se Vojnar zaměřil na motivátora Plavce, o němž nachystal několik dílů své videoshow, která by se s nadsázkou dala nazvat „Vojnarův hon na youtubepitomce“. „Vadí mi, že lže, že jezdí ve vypůjčeném autě, které vydává za své a že fakticky blbne lidem hlavu. Vlastně ho svým způsobem chráním, aby si uvědomil, že moje oči na něm visí a nepustil se do nějaké blbosti, která skončí velkým průšvihem. S jídlem totiž roste chuť,“ prozradil nám Vojnar.

Motivační videa Plavce jsou na známém kanálu YouTube a pokud máte velikost IQ tři dny starého štěněte, máte rádi tragikomické bláboly o tom, jak pozitivně myslet a vše k vám přilétne samo, budete mít mladíka bojujícího s akné moc rádi.

„Za pár týdnů se mi narodí syn a bojuji humorem jako správný bavič proti tomu, aby můj potomek vyrůstal ve světě, kde si drzý floutek může dovolit cokoliv a proti komukoliv, takhle to nesmí fungovat,“ dodal (otec) Vojnar, který se netají tím, že chce rozprášit gang mladíků, kteří si hrají na hrozné haury, ale jsou dost mimo.

Související články

Další články