Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

S tímhle nápojem zhubnete do plavek, i když jste extrémně líní. Dietní elixír dokáže divy!

Na hubnoucí elixír vám budou stačit jen tři věci!
Potřebujete na poslední chvíli, ještě než odjedete na dovolenou, zhubnout pár kilo? Víme, jak na to, a stačit vám k tomu budou tři obyčejně věci, které má v kuchyni úplně každý.

Mít štíhlé tělo je dřina. Všechno stojí na zdravé vyvážené stravě a dostatečném pohybu. A když tyhle základní kameny chybí, kila se načítají a pneumatika přetéká přes lem džínsů. Dietáři a odborníci na zdravou stravu se z tohoto receptu nejspíš zhrozí, ale my si ho nemůžeme nechat pro sebe, protože prostě funguje.

Voda, med a skořice. Jen tyhle tři věci vám budou stačit na výrobu hubnoucího elixíru, který rozpohybuje metabolismus a kila poletí dolů. Funguje, ale rozhodně nečekejte, že po týdnu zhubnete deset kilo.

A jak elixír připravit? Vodu na jeden šálek v prvním kroku převařte v menším hrnci, do vroucí vody nasypte jednu čajovou lžičku skořice, rozmíchejte a přestaňte vařit. Hrnec zakryjte poklicí a nechte na chvíli odstát. Do vlažné vody potom přidejte dvě čajové lžičky medu a máte hotovo. Opravdu ale počkejte, až bude voda vlažná, a med nikdy nepřidávejte do vody horké. Všechny obsažené dobroty by se totiž vypařily.

Nápoj se pije dvakrát denně – půl šálku po probuzení a půl těsně před tím, než jdete spát. Skořice funguje jako termoregulátor, urychluje látkovou výměnu a snižuje vysoký cholesterol. Med obsahuje vitaminy, minerály a urychluje metabolismus.

Mohlo by vás zajímat

Další články