Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

S Pevností Boyard to jde z kopce. Klesá sledovanost, diváci ji kritizují, jak tohle může skončit?

Jde to z kopce.
+ Další 4 fotografie
Velká očekávání byla od soutěžní show Pevnost Boyard. Čekalo se, že přiková v sobotu k televizi snad každého, kdo ji zapne. Opak je ale pravdou. Jde to s ní od desíti k pěti. Proč dříve legendární show přestávají diváci sledovat?

V mládí se na ni každý těšil, netrpělivě očekával, kdy v televizi začne. Nyní se spíše diváci modlí, aby už skončila. Ano, mluví se o Pevnosti Boyard, která nyní zaplňuje nejatraktivnější časový prostor sobotního vysílání na Primě.

Očekávalo se, že sledovanost bude postupně stoupat, že soutěž přiláká obrovské množství diváků, jenže není tomu tak. Příliv sledujících postupně klesá a nyní už se dostal pod milion. To je určitě zklamání, čekalo se více.

Proč tomu tak vlastně je? Důvodů je více. Obsazení ve formě “béčkových” celebrit nejspíše nikoho nezajímá. Kdo by se taky chtěl dívat na líbající se manžele Gregorovy nebo na nudnou Hybnerovou či další celebrity pokryté prachem. Hotovým vrcholem je pak účinkování bizarního Jana Rosáka (69).

Soutěž je jednotvárná, nudná, nic nového se v ní neděje. Divák se jednoduše nemá na co těšit a co by ho zasadilo do křesla a donutilo koukat. Sledovat stále stejné úkoly a infantilní pokřiky je prostě ztrátou času…

Mohlo by vás zajímat

Další články